Magazin

İki isim Zerrin Özer'in eski eşi Murat Akıncı'yı korkutmuş!

Murat Akıncı hakkında art arda gelen dolandırıcılık iddialarının ardından Zerrin Özer ile 36 saat süren evliliğin bitmesiyle gündem olmuştu. Zerrin Özer evlendiği Murat Akıncı hakkında çıkan iddialar hakkında “Boşanmaktan vazgeçmiştim ama babasını dinleyince artık kararım kesin…Ben hayatım boyuncu hep kendim görmeyi isterim. Rahatsızlığım dolayı söylenenlere dinleyemedim. Bu konuşmalardan sonra bitmiştir.” diyerek ayrıldıklarını dile getirmişti.

MAHKEME RET ETTİ!

Kendisi hakkında çıkan dolandırıcılık iddialarıyla ilgili olarak Murat Akıncı, Seda Akkaya ve internet fenomeni Hakan Kakız’dan korunmak için dava açtı. Murat Akıncı dilekçesinde “Gerçek dışı açıklamalar nedeniyle ben ve eşime karşı psikolojik şiddet uygulanmıştır. Benim adıma açılmış herhangi bir dolandırıcılık davası da yoktur” dedi.Ancak mahkeme, Murat Akıncı’nın bu talebinin 6284 sayılı Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun kapsamında olmadığı için davanın reddine karar verdi.

MURAT AKINCI KİMDİR?

Zerrin Özer ile 16 Haziran’da nikah masasına oturan Murat Akıncı, 16 Kasım 1984 tarihinde dünyaya geldi. Annesi ve babası ayrıldıktan sonra annesiyle yaşamaya başladı. Güvenlik işiyle uğraşan Murat Akıncı’nın pek çok kişiyi kandırdığı, dolandırdığı kadınlara kendisini farklı isimler ve mesleklerle tanıttığı ortaya çıktı. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı