Ekonomik sıkıntılarla geçen 2021 yılının ardından yeni yıl heyecanı herkesi sağlanmış durumda. Ocak ayında maaş zamlarının açıklanması ile birlikte yine temel Gıda ürünleri başta olmak üzere birçok ürün grubuna zam geldi. Ekonomik sıkıntılar nedeniyle vatandaşlar da hayatlarını devam ettirmekte geçimlerini sağlamak da güçlük çekiyor. Ama bazı vatandaşlar gerek devlet yardımları gerekse bankalardan sağlamam geri ödemesiz destekleri değerlendirerek rahat bir nefes alma imkanı buluyor. Bu sabah saatlerinde Ziraat Bankası tarafından yapılan Bir açıklamada vatandaşlara nefes aldıracak. Ziraat Bankası'nın kampanyasına ilişkin tüm detaylar haberimizin devamında...

ihtiyac-sahiplerine-nakit-para-yardimi-yapilacak-o-banka-bu-sabah-duyuru-paylasti-geri-odeme-yo-1

ZİRAAT BANKASI'NDAN MÜŞTERİLERİNE BÜYÜK JEST

Türkiye'nin en köklü kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası bu sabah saatlerinde müşterilerine büyük bir jest duyurdu. Milyonlarca müşterisi olan Ziraat Bankası, Kredi kartı kullananların yaptıkları alışverişler sonucunda 150 TL karşılıksız ve geri ödemesiz para kazanabileceğini açıkladı. Özellikle bankaların kredi kartı kampanyalarını yakından takip edenler için Ziraat Bankası bu kampanyası ile birlikte vatandaşların sırtındaki yükü biraz alacak gibi duruyor. Ziraat bankasının bankkart kullanıcıları, Giyim, Aksesuar, çiçek, hobi, oyuncak, kırtasiye, mücevherat gibi sektörlerde 300 TL'lik alışveriş yapmaları durumunda 15 TL nakit para kazanacak. 2022 yılı boyunca devam edecek olan kampanyada 10 alışverişte 150 TL kazanmak mümkün. Ziraat Bankası'nın bu kampanyası sadece 10 alışveriş için geçerli.

ihtiyac-sahiplerine-nakit-para-yardimi-yapilacak-o-banka-bu-sabah-duyuru-paylasti-geri-odeme-yo-2

KAMPANYAYA NASIL KATILABİLİRSİNİZ?

Ziraat Bankası'nın avantajı kampanyasından faydalanmak için vatandaşların Biraz acele etmesi gerekiyor. Çünkü kampanya başvuruları sınırlı sayıda kabul ediliyor. 31 Aralık 2021 tarihinde başlayan başvurular 9 Ocak 2022 tarihinde sona erecek. Yani bugün başvuru yapmak için son gün o nedenle vatandaşların hemen cep telefonlarının kısa mesaj bölümünden başvuru işlemlerini tamamlamaları gerekiyor. Başvurunun sadece SMS ile yapılacak olması nedeniyle vatandaşların işi kolaylaşıyor. Ziraat Bankası'nın nakit para kampanyasına başvuru yapmak isteyenler cep telefonlarının kısa mesaj bölümünden büyük harflerle YENİYIL yazarak 4757’ye SMS göndermeleri yeterli oluyor. Ayrıca Ziraat Bankası mobil uygulamasını kullanan vatandaşlar da başvuru işlemlerini Online olarak tamamlayabiliyor.

Diğer yandan kampanya ile ilgili merak ettiğiniz detaylar varsa 7/24 Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri hattını arayarak kampanya koşullarını öğrenebilirsiniz.