Beşiktaş'ta madde bağımlısı olduğu iddia edilen bir genç, hareket halindeki İETT otobüsünün önüne geçerek omuzuyla otobüsü durdurmaya çalıştı. O anlar ise cep telefonu kameraları tarafından kaydedildi.

İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde İETT otobüsüne binmek isteyen bir genç, otobüsü omzuyla durdurmaya çalıştı. Gencin madde bağımlısı olduğu iddia edilirken, otobüsü durdurmaya çalıştığı anlar ise çevredeki vatandaşlar tarafında  cep telefonu kameralarına kaydedildi.

otobüsü omuzuyla durdurmaya çalıştı

Ferahevler-Kabataş arası sefer yapan İETT otobüsü, Barbaros Bulvarı yönünden Kabataş yönüne giderken önüne atlayan bir kişi tarafından durdurulmak istendi. Yolun ortasında durmak istemeyen otobüs sürücüsü, aracı sürmeye devam ederken, sürücünün durmamasına öfkelenen genç ise birden otobüsün önüne atladı. Omzunun otobüsün ön kısmına dayayan ve bu şekilde otobüsü durdurmak isteyen genç sürücüye hemen kapıyı açmasını istediğini söyledi.

Gözden kaçırmayın

Zekeriya Beyaz Kimdir? Öldü Mü? Neden Öldü? Ne Hastasıydı? Hastalığı Neydi? Serveti Ne Kadar? Evli Miydi? Zekeriya Beyaz Kimdir? Öldü Mü? Neden Öldü? Ne Hastasıydı? Hastalığı Neydi? Serveti Ne Kadar? Evli Miydi?

otobüsü omuzuyla durdurmaya çalıştı-1

Gencin madde bağımlısı olduğu iddia edilirken, ilginç anlar vatandaşların cep telefonlarıyla saniye saniye kaydedildi.