İbrahim Tatlıses'in Kızı Dilan Çıtak Tatlıses'ten Babası Hakkında Şok İtiraf!

İbrahim Tatlıses'in Kızı Dilan Çıtak Tatlıses'ten Babası Hakkında Şok İtiraf!
22 Eylül 2020 - 19:13

Merve Şahin ve Melis Özcan tarafından sunulan Sorgu Sual programının ilk konuğu İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses oldu. Dilan Çıtlak programda yaptığı açıklamalar sırasında babası hakkında şok bir itirafta bulundu.

İDO TATLISES BENİ İLGİLENDİRMİYOR

Kardeşi İdo Tatlıses ile alakalı olarak kendisine sorulan soruya Dilan Çıtak Tatlıses, “Beni ilgilendiren birisi değil. Kendisiyle konuşmuyoruz. Bazı insanlara çok değer vermemek gerekir. Maskesi olan insanlardan uzak duracaksınız. Sonunda zararları size dokunur.” cevabını verdi.

BENİM SESİMİ KISKANIYOR

İdo Tatlıses'in babası ile arasını bozduğunu söyleyen Dilan Çıtak Tatlıses, “Konuşacak çok şey var ama şimdilik kalsın. Babamın tüm çocukları ile arasını bozan birisi elbette vardır da başıma dert almayayım. İdo Tatlıses benim sesimi kıskanıyor. Kulağıma böyle şeyler geliyor.” ifadelerini kullandı.

BABAM VEFALI ÇOCUKLARI İLE VEFASIZ ÇOCUKLARINI AYIRAMIYOR

Babası hakkında kendisine sorulan soruya cevap veren Dilan Çıtak Tatlıses, “Her çocuk için babası oldukça özeldir. Kim babasını sevmez, onun kendisine ilgi göstermesini istemez. Ancak benim babam vefalı çocukları ile vefasız çocukları arasında ayrımcılık yapma dengesini kuramıyor. Bu anlarda da kendisinden nefret ettiğin anlar olmuştur. Bu konuda rahat bir şekilde konuşabiliyorum çünkü buradaki sözlerimi babama da söyledim.” şeklinde konuştu.

BABAMDAN NEFRET EDİYORUM!

Babasının çapkınlıklarının sorulduğu Dilan Çıtak Tatlıses, "Allah hiçbir kadına böyle bir eş nasip etmesin. Katlanılabilecek mesele değil. Ben babam olmasına rağmen anlayamıyorum. Bu konuda babamdan nefret ediyorum. Eşimde böyle bir özellik olmasını istemem. Dayanamazdım buna." dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum