Dizi Magazin

İbrahim Tatlıses ateş püskürdü! Hadise Reza Zarrab ile yasak aşka tekrar başladı iddiası İmparatoru çıldırttı

Geçtiğimiz Nisan’da Mehmet Dinçer ile evlenen Hadise’nin boşanma kararı alması, Hadise ve Reza Zarrab tekrar görüşmeye mi başladı? Sorularını akla getiriyor.

Geçtiğimiz Nisan ayında Mehmet Dinçerler ile evlenen Hadise, boşanacağını duyurunca bu hayranlarını oldukça üzdü. Konser esnasında Prenses şarkısını söylerken, hayranlarının önünde şarkının nakaratında yer alan “prensesler gibiydim ben baba evinde” kısmında yüzüğünü çıkarıp atan Hadise’nin düğünü Çırağan sarayında olmuştu.
Hadise’nin sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada “Anlaşarak boşanamadığımız için boşanma davası açtığımı sizlerle paylaşmak isterim. Mehmet’e hayatında mutluluklar diliyorum. Bu süreçte yanımda olan herkese teşekkür ederim.” İfadelerini kullanmıştı. Bu karar sosyal medyada kısa sürede gündem oldu.

Arto’nun İddiaları

Hadise ve Mehmet Dinçerler’in boşanma haberinin duyulması üzerine çiftin neden boşanacakları hakkında pek çok iddia ortaya atıldı. Bu iddialardan biri de Arto’dan geldi. Arto’nun iddiaları, boşanma arifesinde olan Hadise’nin ebru Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab ile tekrar görüşmeye başladığı yönündeydi. Arto iddialarına, Hadise ismini temizlemek amacıyla Mehmet Dinçerler ile evlendi yorumlarıyla devam etti. Bir anda gündeme oturan bu açıklamanın ardından ortaya atılan diğer bir iddia, Mehmet Dinçerler’in Hadise’ye evlilik teklifi esnasında verdiği 3 milyon tl değerindeki yüzük ve düğün esnasında takılan takıları geri istemesiydi.

İbrahim Tatlıses’ten Hadise ve Reza Zarrab Hakkında Jet Hızıyla Gelen Açıklama

Arto’nun, Hadise ve Reza Zarrab tekrar görüşmeye başladı yönündeki iddialarına İbrahim Tatlıses’ten jet hızıyla bir açıklama geldi. İbrahim Tatlıses’ten Hadise ve Reza Zarrab hakkında jet hızıyla gelen açıklama doğrultusunda Tatlıses; Arto’nun iddialarının gerçeği yansıtmadığı, Reza Zarrab’ın Türkiye’den kimse ile görüşmediği açıklamasını yapan Tatlıses, bu iddiaları yalanladı.

Söylemezsem Olmaz adlı programda sunucu olan Arto bu iddiayı yayında ortaya atmıştı. Hemen ardından ise diğer bir sunucu olan Seren Serengil aracılığıyla yayına bağlanan İbrahim Tatlıses’in bu iddiaları yalanlaması, iddiaların gerçeği yansıtmadığı ve sadece Arto’nun fikri olduğu yönündeki görüşleri destekledi.
Hadise’nin konseri esnasında yüzüğünü parmağından çıkartarak atması ve çiftin boşanma sürecinde ortaya atılan pek çok iddia hala gündemde.