Didem Kınalı'nın yılbaşı programında giydiği kıyafet tartışma yaratmış, yılbaşı gecesi İbo Show programında giydiği kostüm sosyal medyada alüminyum folyoya benzetilmişti. Oryantal Didem Kınalı, "Neden böyle kapalı bir kıyafet tercih ettin?" sorusuna Kınalı, "Ya da daha doğrusu bu senin tercihin miydi? Birebir bu kıyafet olsun demediler tabii. Kollarını açabilirsin, bisiklet yaka giyebilirsin, demişlerdi. Sadece göbek deliği ve göğüs çatalının görünmemesi gerekiyormuş" dedi.

Alışılagelmiş oryantal kostümü yerine uzun kollu, boynundan ayaklarına kadar kapalı bir elbise tercih eden Kınalı'nın kıyafeti, elbisenin kumaşı ve rengiyle alüminyum folyoya benzetilmişti.

Yılbaşı gecesi kostümü olay olmuştu! Oryantal Didem'den günler sonra gelen itiraf

Sosyal medyada gündeme gelmesi hakkında Kınalı, "Herkes kendince beni bir şeylere benzetmiş, kimi espri konusu yapmış, kimi kızmış, kimi gülmüş. Benim ne bunlardan ne de alüminyum folyoya benzetildiğimden haberim yoktu çünkü yılbaşı gecesi iki sahnem vardı Kıbrıs'ta ve çok yorucuydu. Haberleri sonradan görünce ben de şaşırdım, çok güldüm" dedi.

Ancak Kınalı, çarpıcı açıklamayı ve itirafını ise "Neden böyle kapalı bir kıyafet tercih ettin?" sorusuna verdiği yanıtta yaptı.

Oryantal Didem neden alüminyum folyoya benzetilen kostümü giydiğini itiraf etti!! Dalga geçer gibi "Kollarını açabilirsin" demişler! foto galerisi 1. resim

Didem Kınalı’nın düşündüren sözleri şunlar oldu; "Ya da daha doğrusu bu senin tercihin miydi? Birebir bu kıyafet olsun demediler tabii… Kollarını açabilirsin, bisiklet yaka giyebilirsin, demişlerdi. Sadece göbek deliği ve göğüs çatalının görünmemesi gerekiyormuş; onun dışında bir sorun yok dediler. Oryantal yaklaşık 15 yıldır televizyonlarda var olmadığından işimizi yapabilmek için biz de söylenenleri uyguluyoruz. Yoksa hiç işimi yapamam ki!"

İbrahim Tatlıses: Tayyip Erdoğan için ölürüm