İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Denizbank anlaşmaya vardı. İstanbul Kart sahiplerine ayda 100 lira taksitle faizsiz 1200 liralık kredi alabilecek.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ile DenizBank A.Ş.arasında yapılan işbirliği kapsamında İstanbulkart sahiplerine, kampanya koşullarını sağlaması halinde DenizBank tarafından 12 ay taksitli 1.200 TL'ye varan faizsiz kredi kullanma fırsatı sunuldu.

İstanbul Kart sahiplerine özel

Kampanyadan sadece İstanbul Kartı'nı TCKN bilgisiyle eşleştirmiş müşteriler yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında alınan sıfır faizli kredi tutarı seçilen İstanbul Kart'a aktarılıyor.

Gözden kaçırmayın

Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı

İstanbul Kart nerede geçerli? 1.200 TL'yi nasıl kullanacağım?

İstanbulkartınıza yüklenen kredi bakiyesini, İstanbul içinde toplu ulaşım araçlarına ek olarak ; CarrefourSA, A101, Migros, BİM ve Şok Marketler, İstanbulkart'ın geçtiği iş bankası pos cihazlarının olduğu işyerlerinde, Multinet ödeme noktaları Halk Bakkal BiTaksi, Getir uygulamaları, Beltur, BNB (bisiklet ), iTaksi, İBB Sosyal Tesisler, Hamidiye Su Otomatları, Matik Otomatlar, İsper ve İspark gibi sosyal alanlardaki harcama ve ödeme işlemlerinizde kullanabilirsiniz . Detaylı bilgi için tıklayınız.

İBB kredi kampanyasına nasıl başvuru yapabilirim?

Öncelikle Sıfır Faizli Kredi Kampanyasından faydalanmak için DenizBank'ta hesap açılması gerekiyor. Ardından ise https://kartsorgu.istanbulkart.com.tr/adim-1  adresinden başvuru yapabilirsiniz. Kredi başvurunuzun onaylanmasının ardından kredi tutarı İstanbulkart'a talimat oluşacaktır. İstanbulkart'ınıza oluşan talimatı kullanabilmeniz için NFC özellikli cep telefonunuza, herhangi bir Biletmatik cihazına, otobüslerdeki ödeme cihazlarına, İstanbulkart'ın geçtiği herhangi bir alışveriş ödeme noktasındaki pos cihazına dokundurmanız gerekiyor.

İBB faizsiz 1.200 TL kredi kampanyası ne zamanada kadar devam ediyor?

Kampanyanın başlangıç tarihi 31.08.2021 bitiş tarihi 30.11.2021'dir. Detaylı bilgiye tüm ALO153, İstanbulkart Başvuru Merkezleri, tüm DenizBank şubeleri ve 0850 222 0 800'den ulaşabilirsiniz.

İBB faizsiz 1.200 TL kredi kampanyası kapsamında yüklenen parayı nakit olarak alabilir miyim?

Hayır. Ancak ulaşım başta olmak üzere kafe-restoranlarda, online alışverişlerde, marketlerde, Halk Bakkallarda, akaryakıtta ve İstanbulkart’ın geçtiği daha binlerce noktada kullanılabilecek.