Hülya Avşar'ın gençliğine benzerliğiyle gündeme gelen Melisa Şenolsun kimdir?

Hülya Avşar’ın gençliğine benzerliğiyle gündeme gelen Melisa Şenolsun kimdir? Kaç yaşındadır? Haberimizin devamından tüm detayları takip edebilirsiniz.

Hülya Avşar'ın gençliğine benzerliğiyle gündeme gelen Melisa Şenolsun kimdir?
Editör: Tüm Haber
06 Aralık 2019 - 14:58

Son dönemde sık sık gündeme gelen ve ekranların sevilen oyuncusu Melisa Şensolun, geçtiğimiz günlerde düzenlenen 2. Hollywood Türk Filmleri Festivali’nde tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Güzel oyuncu hakkındaki detaylı bilgileri magazin dünyasını yakından takip edenler için paylaşıyoruz. 

Melisa Şensolsun Kimdir? 24 Eylül 1996 yılında İzmir’de dünyaya gelen Melisa Şensolsun, İstanbul Üniversitesi’nde Devlet Konservatuarı okuyor. Aynı zamanda oyunculuk yapan Efecan Şenolsun’un kız kardeşidir. Oyunculuk kariyerine 2015 yılında başlayan güzel oyuncunun rol aldığı ilk Türk dizisi, ‘Tatlı Küçük Yalancılar’ olmuştur. İzmir Gelişim Koleji Anadolu Lisesi’nden mezun olan güzel oyuncu bir süre Uğur Mumcu Bornova Devlet Tiyatrosu’nda çalışmıştır. Daha sonra ‘Kiralık Aşk’ dizisinde ‘Sude’ karakterini canlandıran Melisa Şensolsun ardından ‘Umuda Kelepçe Vurulmaz’ adlı dizi projesinde rol aldı. Bu dizide kendisine Mert Yazıcıoğlu ile beraber ‘Ceren’ karakterinde başrol olarak görev aldı. Melike Şenolsun’un rol aldığı diğer filmler, ‘Babam’, ‘Tatlı Küçük Yalancılar’, ‘Nefes Nefese’ ve ‘Güzelliğin Portresi’ olarak sıralanıyor. 
YORUMLAR

  • 0 Yorum