Ekonomi

Hesaplara ödemeler yatırıldı! En düşük 5 bin TL ödeniyor

Hesaplara yapılan ödemeler ile birlikte 5000 TL ve üzerinde nakit kullanmak isteyen vatandaşlara bu hafta içerisinde yapılacak olan ödemelerin resmiyeti belli oldu. Ekonomik sıkıntı yaşayan ve nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için yapılan bu kampanyalarda, nakit ihtiyacı olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuçları verileri, kullandırılacak olan kredilerde, Denizbank ve Akbank öncülük yapacak.

Denizbank ve Akbank, hesabı olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda başvurularını gerçekleştirerek hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi alabilmektedir. Başvurularını gerçekleştirerek, aynı gün içinde hizmet ödemesi alabilecek olan bu kredi kampanyalarından faydalanacak olan kişilere hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi imkanı sağlanarak, 5 dakika içerisinde kredi sonucu verilmektedir. Denizbank ve Akbank üzerinden yapılan başvurulardan kredi kullanacak olan kişilere 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kredi notuna göre verilmektedir.

Banka kredi notu düşük olan vatandaşlar, kredi başvurusu yapsalar bile onay alamayacaklardır.

Başvuru

Akbank üzerinden başvuru yapmak için kredi yazıp boşluk bırakıp, kimlik numarası 44 25 numarasına gönderin. Denizbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazıp boşluk bırakıp, doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazmanız durumunda ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapmak için 32 80 numarasına mesaj olarak göndermeniz gerekiyor.

32 80 numarasına mesaj atarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, nakit kredi kullanmak istiyorlarsa, şubelere gitmeden de hemen aynı gün içinde hesaplarına yapılacak olan bu ödemeler ile birlikte kredi kullanabilmektedirler. 5 dakika içerisinde sonucunu öğrenebileceğiniz kampanyalara katılarak sizlerde internet bankacılığı uygulaması kullanıyorsanız, Akbank ve deniz bankın internet bankacılığı uygulaması üzerinden de 50000 TL’ye kadar gelir belgesiz, nakit kredi, bu hafta içerisinde alabilirsiniz.