Hercai 41. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Yeni Bölümde İzleyicileri Bekleyen Büyük Sürpriz Ne?

ATV'nin beğeniyle izlenilen dizisi Hercai 40. bölümü ile ekrana geldi. Hercai dizisinin 41. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hercai 40. bölümde neler oldu? Hercai yeni bölüm fragmanında hangi sürprizler var?

Hercai 41. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Yeni Bölümde İzleyicileri Bekleyen Büyük Sürpriz Ne?
26 Eylül 2020 - 08:21 - Güncelleme: 26 Eylül 2020 - 10:10

ATV'nin iddialı yapımları arasında bulunan Hercai dün akşam 40. bölümü ile izleyicilerin beğenisine çıktı. Yayınlanan son bölümde yine soluksuz bir hikayenin anlatıldığı başarılı dizi izleyicileri ekran başında kilitledi. Hercai 40. bölüm biter bitmez dizinin hayranları 41. bölüm fragmanı ile alakalı araştırma yapmaya başladılar. Hercai yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI!

Aslanbey ve Şadoğlu ailelerinin arasındaki düşmanlık Azat'ın da vurulması ile çok daha fazla arttı. Nereden geldiği bilinmeyen Aslan, Azat'ın vurulmasından dolayı suçu üzerine alır. Bu gelişme Azize'nin tüm planlarını alt üst eder ve büyük bir telaşa kapılmasına neden olur. Kimseye göstermeden büyüttüğü erken torununun ortaya çıkmasından rahatsız olan Azize, Aslan'ı korumak için geri göndermenin yollarını arar.

Reyyan ise kuzeni Azat'ın vurulduğu anı gözleriyle görmüştür. Bu nedenle çok büyük bir şok yaşar. Tam her şeyi arkada bırakıp kaçacakken Miran'ın böyle bir hamle yapmasına akıl sır erdiremez. Bu konuda Miran'ı suçlamaya devam eder. Ancak Miran Reyyan'a gerçekleri anlatınca ikna olur. Bu kez başlarındaki sorun çok daha fazl büyüktür ve bununla baş etmeleri neredeyse imkansızdır.

Reyyan ve Miran'ın evliliğine Hazar büyük destek vermekteydi. Ancak Azat'ın vurulmasından sonra bu destek de ortadan kalkar. Herkes bu evliliğin son erdirilmesini ister. Tüm bu kaos yaşanırken Reyyan hayatının kararını verebilecek mi? Ailesini geride bırak Miran ile kaçabilecek mi? Reyyan ve Miran'ın aşkı bu sınavı geçecek kadar büyük mü?

HERCAİ 41. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

hercai dizisi 41. bölüm fragmanı yayınlandı. Gelecek bölümde yaşanacak olaylarla alakalı çok önemli ipuçlarının verildiği fragman büyük bir heyecan yarattı. Miran ile Reyyan düşman iki ailenin elinden kaçabilecekler mi? Miran ile Azat'ın kaçmaları için kim hayatını feda edecek? Azize'nin yeni planı ne?YORUMLAR

  • 0 Yorum