Emekli vatandaşlara bayram öncesi sevindirici haber PTT’den geldi. Emekli vatandaşların hesaplarını 1850 TL tutarında ödeme yapılacak, anında ATM’den çekebilirsiniz.

Hangi Banka Ne Kadar Promosyon Veriyor? Emekli vatandaşlara bayram öncesi sevindirici haber PTT’den geldi. Emekli vatandaşların hesaplarını 1850 TL tutarında ödeme yapılacak, anında ATM’den çekebilirsiniz.

Emekliliğe yeni hak kazananlar ile henüz promosyon almamış olan vatandaşlar açısından bankaların yeni teklifleri günden güne artmaya devam ediyor. Her ay güncel kampanyalarını ilan eden bankalar, mayıs ayına sadece bir iki hafta kala yeni promosyon tekliflerini şimdiden ilan etmeye başladı. Henüz ödeme almamış olan vatandaşlar ise bankaların tekliflerini çok detaylı bir şekilde incelemeye başladı.

2022 Ziraat Bankası Emekli Promosyon Ödemeleri Ne Kadar?

Emekli vatandaşlara 500 TL ile 625 TL ve en çok 750 TL tutarında 3 yıllık peşin promosyon ödemesi yapılmaktadır.

ING Bank

1500 TL'ye kadar emekli aylığı alan vatandaşlar ING Bank tarafından 1.650 TL tutarında emekli promosyon ödemesi yapılıyor. Diğer taraftan 2500 TL ve üzeri emekli aylığı alan vatandaşlar 2.100 TL tutarında emekli promosyon ödemesi yapılacak.

Gözden kaçırmayın

Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika

Akbank

Akbank tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre emekli promosyon ödemesi tutarının 2250 TL olacak şekilde verileceği açıklandı.

Garanti BBVA

1 Nisan 2022 ile 30 Nisan 2022 tarihleri arasında 1500 TL'ye kadar emekli maaşı alan vatandaşlara 1850 TL tutarında emekli promosyon ödemesi yapılacak. Diğer taraftan 2500 TL ve üstü maaş alanlara ise 2750 TL tutarında emekli promosyon ödemesi yapılacak.