Yaz bitmeden bir yaz tatili hayali kurup henüz bu hayali gerçekleştirememiş olan vatandaşlar için Türkiye Ekonomi Bankası harekete geçti. İhtiyaç kredisi adı altında farklı ihtiyaçlara yönelik kredi veren banka, uygun faiz oranları ve kolay ödeme seçenekleri ile birlikte dikkat çekmeye devam ediyor.

Türkiye Ekonomi Bankası farklı finansal ihtiyaçlara uygun olarak kredi hizmet ağını genişleterek daha fazla müşteriye hitap etmeyi amaçlıyor. Bu yüzden açıklanan kredi kampanyaları her geçen gün artmaya devam ediyor.  

TEB TATİLE GİDEMEYENLER İÇİN YAZ TATİLİ KREDİSİNİ AÇIKLADI

TEB hazırladığı yeni yaz tatili kredisi ile birlikte tatile gitmek isteyen ancak maddi açıdan nakit sıkıntısı çeken vatandaş için hem kolay ödeme yöntemleri bulunan hem de uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı.

TEB ihtiyaç kredisi kampanyası için müşteri ayrımı yapmıyor. İster TEB müşterisi olsun isterse olmasında esnek ödeme planı ile birlikte herkese 10 bin lira limitli yaz tatili kredisi veriyor. Yaz bitmeden tatile çıkmak isteyenler için son fırsat olarak değerlendiriliyor.

TEB YAZ KREDİSİ KAMPANYASI DÜŞÜK FAİZ İMKANIYLA HERKESİ HEYECANLANDIRDI

eb-tatil-kredisi

TEB tarafından hazırlanan yaz tatili kredisi faiz oranları da piyasalarda düşük faiz seçenekleri ile oldukça heyecan yarattı. Kredi faiz oranları yüzde 1.59 seviyesinden başlıyor. Ancak düşük faiz seçeneklerinden yararlanmak isteyen vatandaşın kredi puanının da yüksek olması gerekiyor.

Kredi puanından 1879 puan ve üzerinde olan vatandaşlar sorunsuz bir şekilde yararlanabiliyorlar. Yaz kredisi kampanyasının ödeme vadesi de en fazla 36 ay olarak belirlendi.

İlk taksiti hemen ödemek istemeyen vatandaş için banka erteleme imkanı sunuyor. Erteleme seçeneği sonrasında ilk taksit ödemesine erteleme faizi de yansıtılıyor. Ancak erteleme süreci de dahil olmak üzere bankanın kredi ödeme vadesi 36 aydan fazla olmayacak. Bankanın bu süreçte kefil ya da herhangi bir belge istemeden uygun olan kişilere anında ödeme yaptığı belirlendi.