Hekimoğlu 21. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Ateş Hekimoğlu'nun En Büyük Sırrı Açığa Çıkıyor!

Kanal D'nin başarılı dizilerinden olan Hekimoğlu'nun 21. Bölüm fragmanı yayınlandı. Doktor Ateş Hekimoğlu'nun başından geçen olayların anlatıldığı dizide yeni bölümde de izleyicileri sürprizler bekliyor. Hekimoğlu 21. bölümde neler olacak?

07 Ekim 2020 - 22:00 - Güncelleme: 10 Ekim 2020 - 11:29

Kanal D'de her salı akşamı yayınlanan Hekimoğlu dizisi son olarak 20. bölüm ile ekranlara geldi. Tüm dünyaca bilinin Amerikan Universal Television tarafından yapılmış ve iki kere Altın Küre ödülü almış House M.D. dizinin Türkiye uyarlaması olan Hekimoğlu'nun 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

HEKİMOĞLU SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hekimoğlu'nun son bölümünde Ateş ile İpek arasında yaşananlar izleyiciler tarafından beğenilerek takip edildi. Bu sırada Ateş'e çok sevdiği bir hasta gelmiştir. Hastalığını kendisi teşhis eden hasta tipine bayılan Ateş'in bu sefer işi zor olurç Hasta olarak gelen çok ünlü bir doktordur. Ancak hastanın teşhisine katılmayan Ateş bu konuda doktoruikna etmek için çok uğraşır. Zeynep ile Kerem ise yeni bir aşka doğru ilerlemektedirler. 

HEKİMOĞLU 21. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yeni bölüm fragmanından elde edilen bilgilere göre Ateş Hekimoğlu'nu çok büyük bir sürpriz beklemektedir. Ateş'in bir sırrı daha ortaya çıkacaktır? Ateş'in ailesi nerededir? Anne ve babası ile neden görüşmemektedir? Anne va babasının gelmesi mi Ateş için büyük sürpriz olacaktır? Annesini karşısında gören Ateş'i neler beklemektedir? Annesi amansız bir hastalığa yakanlandığı için mi gelmiştir? Ateş annesinin rahatsızlığına hüneriyle çözüm bulabilecek midir?
HEKİMOĞLU 21. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Türkiye'nin çok izlenilen dizileri arasında bulunan Hekimoğlu'nun 21. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanından elde edilen bilgiler gelecek bölümde büyük bir sürprizin, çok büyük bir sırrın ortaya çıkacağına dair ipuçları veriyor. Hekimoğlu 21. bölüm fragmanı nasıl izlenir?

YORUMLAR

  • 0 Yorum