Jüri koltuğunda Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece, Sadakatsiz dizisinin Derin'i Melis Sezen, komedyen Doğu Demirkol ve oyuncu Alican Yücesoy'un oturduğu sunuculuğunu Tansel Öngel'in yaptığı ekranlara güneş gibi doğan elneceli yarışma programı Maske Kimsin Sen ikinci bölümü ekranlara geldi!

Tüm dünyada the Mask Singer adıyla yayınlanan yarışa Türkiye'ye Med Yapım tarafından Maske Kimsin Sen adıyla uyarlandı. Harika kostümleri mükemmek dans gçsterileri ile sanat ve eğlenceye boğan yarışmada 2. bölümde elenen isim gladyatör kostümü ile Hazer Amani oldu!

İkinci bölümde Tavuskuşu, Geyik, Kuzgun, Ördek, İskelet, Ayna ve Gladyatör kostümleri altındaki ünlü isimler ekrana geldi. Tahminlerin yine havada uçuştuğu programda Gladyatör'e Eda Ece Somer Şef, Doğu Demirkol CZN Burak ve Alican Yücesoy ise Nusret yanıtını vermişti.

Maske Kimsin Sen yarışmasının ikinci bölümünde elenen isim Hazer Amani oldu. Masterchef Türkiye programının ilk sezon jüri üyeleri evli Hazer Amani daha sonra Sıla ile görüntülenmiş ve yarışmadan ayrılmıştı. Amani daha sonra Sıla ile evlenmiş ancak bu evlilik kısa süre sonra bitmişti.

Hazer Amani 16 Kasım 1977 Ankara doğumludur. Orta Doğu Teknik Üniversitesi mezunudur. Annesi Türk babası İran'lıdır.