Netflix dizisi Pera Palas'ta Gece Yarısı dizisinde oynayan Hazal Kaya kendisini eleştiren Ahmet Hakan'a cevap verdi!

Ahmet Hakan'ın Hazal Kaya için yazdığı nefret dilli yazı tepki topladı. 

Netflix'in Türk yapımı Pera Palas'ta Gece Yarısı dizisi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Dizi kullanıcıları ikiye böldü.

Kimi izkeyiciler diziyi beğenirken kimileri vasat burdu. Bu sabah önce Fatih Portakal ardından da Ahmet Hakan ın eleştirileri gundem oldu.

Dizide özellikle faturanın Hazal Kaya'ya kesilmesi yankı uyandırdı. Ahmet Hakan ise bugün ki yazısında Hazal Kaya'nın oyunculuğundan nefret etmemin 5 sebebi başlıklı yazısı ile gündeme oturdu.

Ahmet Hakan yazı dilindeki nefret dili hem oyunculardan hemde izleyicilerden tepki aldı. Hazal Kaya da sessizliğini bozdu ve Ahmet Hakan'a cevap verdi.

Pera Palas'ta Gece Yarısı dizisindeki basit diyaloglar oldukça vasat bulunurken Hazal Kaya'nın da oyunculuğu kimileri tarafından eleştirildi. Onlardan biri de Ahmet Hakan'dı. Ahmet Hakan'ın yazısındaki nefret dili tepki gördü. 

Gözden kaçırmayın

Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı! Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı!

Screenshot_2022-03-06-16-10-37-308_com.instagram.android

Hazal Kaya az önce yaptığı paylaşımla Ahmet Hakan'a cevap verdi. Hazal Kaya yaptığı paylaşımda "Senin fikrinin ne önemi var vasat herif" yazılı bir gönderiyi hikayesinden paylaştı.