Fox Tv'nin yaz dizisi Aşk Mantık İntikam dizisinin güzel ve başarılı oyuncusu Burcu Özberk'i hayranları sesinden tanıdı! Peki o gerçekten Burcu Özberk mi?

İlhan Şen, Melisa Döngel, Burak Yörük ve Burcu Özberk'in başrollerinde yer aldığı Aşk Mantık İntikam dizisinin Esra'sı Burcu Özberk Maske Kimsin Sen yarışmasında ki masklerin altındaki ünlülerden biri mi?

Fox Tv'de yeni başlayan Maske Kimsin Sen yarışması trollerin hışmına uğrasa da ekranlarda uzun zamandır görmediğimiz bir kalite eğlence sunan Maske Kimsin Sen yarışması bu akşam ikinci bölümü ile ekranlara geliyor.

Jüri koltuğunda Melis Sezen, Eda Ece, Alican Yücesoy ve Doğu Demirkol'un oturduğu sunuculuğunu Tansel Öngel'in yaptığı Maske Kimsin Sen yarışmasındaki Geyik bulundu! Hayranlar Geyik kostümü altındaki ismin Burcu Özberk olduğunu iddia etti. Peki o mu? 

Bu akşamki maskelerden biri de geyik kostümü oldu. Maske Kimsin Sen yarışmasının ikinci bölüm fragmanında Geyik kostümünün altındaki ses hayranları tarafından Burcu Özberk'e benzetildi. 

İlk bölümde elenen kostüm Gözcü olmuş ve maskenin altındaki isim Ümit Karan çıkmıştı. İlginç, müzkal tadındaki eğlenceli formatı ile tüm dünyada ilgin ile takip edilen Maske Kimsin Sen yarışması ikinci bölümündeki Geyik kostümü ile anılan isim Burcu Özberk oldu. 

Yarışmada ayrıca bu akşam ekrana gelen bölümdeki kostümlerden Kuzgun'un Kubilay Aka, Ayna'nın ise Pınar Deniz olduğu iddiası var! İlk bölümde ise Unicorn'un Doğa Rutkay, Ağaç'ın Suzan Kardeş olduğu en çok tahmin edilenlerden.