Dizi Magazin

Hayat Bugün Dizisi Ekranlara Gelmeden Çok Konuşulmaya Başlandı!

Başrollerin de Ulaş Tuna Astepe, Hazar Ergüçlü, Hande Doğandemir, Tansel Öngel, Mert Denizmen, Şerif Erol gibi güçlü oyuncu kadrosuyla Show TV’ nin yeni dizisi Hayat Bugün merakla bekleniyor. Ulaş Tuna Astepeyi Doktor Barış rolüyle izleyecek olmak seyirciyi oldukça sevindirdi. Diziyle ilgili daha bir kaç fotoğraf paylaşılmasına rağmen şimdiden beğeni yağmuruna tutuldu.

Çok sevilen oyuncularımızdan olan Ulaş Tuna Astepeyi tekrar ekranlar da görmek çok sevindirdi. Sen Anlat Karadeniz dizisiyle daha da ünlenen oyuncumuz şimdi ekrana Doktor Barış rolüyle dönmeye hazırlanıyor. Hayat Bugün dizisin de başrol oyuncularımızın hepsini daha önce birçok yapımda izleyip ilgiyle takip etmiştik.

Hayat Bugün Dizisinin Başrol Oyuncuları

Başrol oyuncularından olan Hande Doğandemir daha öncesinde birçok başarılı dizi de yer almış. Çok güçlü karakterlerin altından kalkmıştır. Kendisi birçok yapımla karşımıza çıksa da en unutulmaz dizilerinden olan Güneşi Beklerken dizisin de hayat verdiği Zeynep karakteri çok sevilmişti. Zeyneb’e çok güzel bir şekilde hayat veren Hande Doğandemir oyunculuğunu güçlendirerek devam etmiştir. Hayat Bugün dizisin de hastane koridorlarında görmek ilgi çekici olacağa benziyor.

Diğer güçlü kadın başrol oyuncumuz olan Hazar Ergüçlü’yü tekrar aramız da görmek oldukça mutluluk verici olacak. Tansel Öngeli en son Masumlar Apartmanın da Naci karakteriyle izlemiştik. Naci karakteri o kadar naif  o kadar iyi bir adamdı ki yeni dizisindeki karakteri merak uyandırıyor.

Hayat Bugün Dizisi Neden Bu Kadar İlgi Topladı

Dizinin ilgiyle karşılanmasının en büyük sebeplerinden biri tabii ki de oyuncu kadrosu ve daha Ulaş Tuna Astepenin doktor önlüğüyle çekilmiş fotoğrafının çok beğenilmesi hayran kitlesini tekrar harekete geçirdi. Aynı zamanda ekranlar da her zaman doktor dizileri karşı olan ilgi büyüktü. Show TV nin yeni sezon da bir doktor dizisi yapacak olması bir an önce ekranlara gelmesi isteniyor.

Şimdiler de sete çıkan Hayat Bugün dizisi konusuyla da seyirciyi ekrana kilitleyeceğe benziyor. Dizinin işleyişinde hastaneye yeni atanan Barış doktor hastanenin yaşadığı zor süreçte elinden geleni yapmaya çalışan ve herkes için çabalayan onları motive eden bir doktoru izleyeceğiz. Bunların yanında yeni kurulan dostluklar ,zorlu aşklar da dizinin konusunda yer alıyor.