Hayaller ve Hayatlar dizisi bugün Bein Connect'te başlıyor. Hayaller ve Hayatlar konusu ne? Hayaller ve Hayatlar oyuncu kadrosunda kimler var? Hayaller ve Hayatlar hangi diziden uyarlama? Hayaller ve Hayatlar uyarlama mı?

Hayaller ve Hayatlar dizisi bugün başlıyor. Dijitalde yayınlanacak olan dizi konusuyla ilgi uyandırdı.

Yapımcılığını NG Medya'nın üstlendiği yönetmenliğini Altan Dönmez’in yaptığı senaryosunu Yelda Eroğlu’nun yazdığı Hayallere ve Hayatlar dizisi bu akşam başlıyor.

Hayaller ve Hayatlar dizisi bugün beIN CONNECT kanalında ilk bölümüyle seyirci karşısına çıkıyor. Peki Hayaller ve Hayatlar oyuncuları kim?

Hayaller ve Hayatlar dizisinin başrolünde Özge Gürel, Aybüke Pusat, Melisa Aslı Pamuk, Yeşim Ceren Bozoğlu, Yusuf Çim, Ekin Mert Daymaz ve Serkay Tütüncü yer alıyor. 

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı? Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Hayaller ve Hayatlar Ne Zaman Balıyor?

Hayaller ve Hayatlar dizisi 17 Şubat 2022 tarihinde beIN CONNECT'te başlıyor.

Hayaller ve Hayatlar Konusu ne?

Yeni internet dizisi Hayaller ve Hayatlar dizisi İstanbul'un köklü bir mahallesinde yaşayan dört genç kadının hayallerini gerçekleştirmek için sarf ettiği çabasını anlatacak.

Yeni dizi 13 bölüm olarak ekrana gelecek.

Hayaller ve Hayatlar Karakterleri! Hayaller ve Hayatlar kim kimi canlandırıyor?

Dizide Sergen karkaterini Yusuf Çim, Alaz karkaterini Serkay Tütüncü ve Emre karkaterini Ekin Mert Daymaz canlandırıyor. 

Hayaller ve Hayatlar ve dizisinda Dicle karkaterini Özge Gürel, Güneş karakterini Aybüke Pusat, Setenay karakterini Melisa Asla Pamuk ve Melike karkaterini Yeşim Ceren Bozoğlu canlandırıyor.