Hatay Altınözü ilçesinde meydana gelen olayda, iki kişi arasında ki konuşmanın gürültülü geçtiği bahanesiyle,Ayhan İ. isimli zanlı , Arif Bereket'i av tüfeğiyle vurarak öldürdü.

Bir kişinin ölümü , bir kişininde ağır yaralanmasıyla sonuçlanan olay Hatay Altınözü ilçesinde yaşandı.

Gelen bilgilere göre ilçede esnaflık yapan  Arif Bereket isimli kişi, dükkanına gelen bir başka esnaf ile konuşmaya başladı. Bu esnada Bereket'in dükkanının yanında oturan Ayhan İ. ise iddiaya göre, ikilinin yüksek sesle konuştuklarını söyleyip, sessiz olmalarını istedi.

Av tüfeği ile vurdu , linç edilmek istendi

Bu sebeple Bereket ile komşusu arasında tartışma çıktı. Tartışma sonrasında öfkelenen Ayhan İ. evden aldığı tüfek ile  Bereket'e ateş açtı. Bereket kanlar içerisinde yığılırken, olayı gören yakınları ise Ayhan İ.'ye saldırıp, linç etmek istedi.

Hatay'da gürültü tartışması kanlı bitti!

1 ölü, 1 yaralı

Gözden kaçırmayın

Son Dakika! New York Metro İstasyonuna Bombalı Saldırı Düzenlendi ve Rastgele Ateş Açıldı! Son Dakika! New York Metro İstasyonuna Bombalı Saldırı Düzenlendi ve Rastgele Ateş Açıldı!

Komşuların haber vermesiyle olay yerine kısa süre içinde ekipler yönlendirildi. Gelen ekipler tarafından yapılan incelemede,Arif Bereket'in yaşamını yitirdiği belirlenirken, ağır yaralanan Ayhan İ. ise ambulansla hastaneye kaldırıldı. Ayhan İ.'nin hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi. Çok sayıda kişinin gözaltına alındığı olayla ilgili araştırma sürdürülüyor.