Harcadıkça kazandıran banka olan İş Bankası 200 TL tutarında ödeme yapacak. İşbank müşterileri harcadıkça kazanma fırsatı sunuyor.

Harcadıkça kazandıran banka olan İş Bankası 200 TL tutarında ödeme yapacak. İşbank müşterileri harcadıkça kazanma fırsatı sunuyor. Uygulamaya koyduğu kampanya ile ilgili detayları basına açıkladı. Yapılan açıklamalar doğrultusunda, kampanyaya katılım sağlayan kişilerin kartlarına 200 TL yükleme yapılacak. 

Uygulamaya göre, 31 Aralık 2022 tarihine kadar İşbank müşterileri olanlar,  kredi kartı ya da bankamatik kartı için başvuru yapan herkes bu kampanyadan faydalanmış olacak.  Gerekli başvuruyu yapmayan vatandaşların kampanyadan faydalanması söz konusu değil.

Gözden kaçırmayın

PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak! PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak!

İş Bankası’nın Sunduğu Kampanyanın Detayları Ve Koşulları;

İş Bankası tarafından vatandaşlara sunulan kampanyanın detayları şöyledir;

Kampanya 1 Ocak-31 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerli olacaktır. İşÇep te bulunan “Müşteri olmak istiyorum” uygulaması kullanılarak, İşbank müşterisi olan, İşbank kredi kartı ya da Bankamatik Kartı başvurusunda bulunan tüm müşteriler faydalanabilecek.

31 Aralık 2022 tarihine kadar kampanyaya katılım sağlayarak başvuru yapılan İş Bankası kartları ile tek seferde yapılacak olan 200 TL ve üzeri alışverişlerde 200 TL MaxiPuan kazanma hakkı imkânına sahip olacak.

Kampanya dönemine dâhil olmak üzere yapılan alışverişlerin iptali durumunda ya da satın alınmış olan ürünlerin iadesi durumunda yüklenmiş olan MaxiPuanlar geri alınır.

Kampanyaya Kapsamına Dâhil Olmayan İşlemler

Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılmış olan alışverişler, ürün iptalleri, yapılan iade işlemleri kampanya kapsamı dışında kalıyor. Kampanyaya dâhil edilmiyor. Elektronik ödeme hizmetleri kullanılarak yapılan nakit işlemler, para yükleme ve benzeri işlemler kapsam dışında tutuluyor. Bunun yanı sıra vergi ödemeleri, fatura ödemeleri de kampanyaya dâhil edilmeyen işlemler arasında yer alıyor. Bu anlamda yapılacak olan tüm işlemler kampanya kapsamında yer almıyor.

is-bankasi1

Kazanılan Ödülün Kullanımı

Kampanya kriterlerine uygun bir şekilde kazanılmış olan MaxiPuanlar kriterlerin gerçekleştiği ayı takip eden ayın ilk 15 gününde yüklenecektir.  Yüklenmiş olan MaxiPuanlar yüklendikleri tarih itibari ile 10 gün süre zarfında kullanılabilecek. Kullanılmayan MaxiPuanlar ilgili süre sonunda geri alınır. Yüklemin yapıldığı anda kampanyaya dâhil olan kartları açık ve kullanılabilir olması gerekir.  Yükleme işlemleri yapıldıktan sonra SMS yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.