Dün gece gerçekleşen Oscar Ödül Töreni'ne Will Smith'in Chris Rock'a attığı tokat ülkemizdeki ünlüler tarafından da gündemdeydi! Ünlü isimler de sosyal medyada konuyla ilgili olarak ikiye bölündü! Şahan Gökbakar, Demet Akalın, Ricky Gervais, Gonca Vuslateri...

Bu yıl 94. gerçekleşen Akademi Ödülleri'ne tokat skandalı damga vurdu! Bir kaç yıldır reytingleri düşük seyreden Oscar'lar bu olayla gündemden inmedi..

Gözden kaçırmayın

Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak! Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak!

Dün gece gerçekleşen Oscar Ödülleri'nde sunucu Chris Rock sahnede Will Smith'in eşi Jada'nın saçları ile iligli olarak bir filmden karaktere benzeterek seslendi. Bu önemsiz esrpiye önce gülen Will Smith ve Jada daha sonra yüzlerini aniden ekşitti. 

Bunun üzerine Will Smith ayağa kalktı ve Chris Rock'a tokat attı. Smith daha sonra yerine oturdu ve "Karımın adını s.. ağızına alma" diye bağırdı. Bu anlar sosyal medyada gündem oldu.

Oscar'ın en başarılı sunucusu komedyen Ricky Gervais konuyla iligli olarak Twitter hesabından Will Smith'i haksız bulan paylaşımları beğenerek yerini belli etti. 

Ülkemizde de konu bir numarada yer aldı. Demet Akalın ve Gonca Vuslateri Will Smith'e "Ellerine sağlık" derken Şahan Gökbakar, Kaan Sekban gibi ünlü isimler Will Smith'e tepki gösterenlerden yana yer aldı.

İşte ünlüleri 2ye böle yorumlar;

ata-1

sadssdEkran Alıntısı-10sadEkran Alasdıntısıasda