Hande Erçel Kerem Bursin'i hızlı unuttu! Hande Erçel Kerem Bursin aşkı biter bitmez yeni bir aşka yelken açtı. Daha önce reklam filmlerinde oynadığı kişiyle aşk yaşıyor.

Yılın aşk bombası patladı. Hande Erçel'in yeni aşkı ortaya çıktı. Daha önce reklamlarında oynadığı Atasay Kamer ile Hande Erçel aşk yaşıyor.

Reklam aşkı gerçek oldu!

Kerem Bursin'le sevgiliyken Atasay reklamlarında oynayan Hande Erçel, kalbini Atasay'ın patronu Atasay Kamer'e kaptırdı. 

Beyaz TV ekranlarında Söylemezsem Olmaz programında bomba patladı. Bircan Bali, Hande Erçel'in yeni sevgilisi var, Atasay Kamer, öpüşürken yakalandılar diyerek bombayı patlattı. 

Bu hafta bir süre ayrı bir süre barışık olan Hande Erçel ve Kerem Bursin çifti birbirlerini takipten çıkarak aşkı sonlandırmıştı. Şimdi ise Hande Erçel yeni aşkı bu aşkı tamamen bitirdi.

Gözden kaçırmayın

Ünlü Rapçi Beta Berk Bayındır'ı Kim Öldürdü? Şüpheli Ölüm! Katili Kim? İntihar Mı Etti? Nasıl Düştü? Ünlü Rapçi Beta Berk Bayındır'ı Kim Öldürdü? Şüpheli Ölüm! Katili Kim? İntihar Mı Etti? Nasıl Düştü?

Özellikle Hande Erçel ve Kerem Bursin hayranları barışmasını beklerken Hande Erçel'in bu hamlesi sonrası ne olacak merak ediliyor.

Hande Erçel'in yeni sevgilisi Atasay Kamer kim?

Erçel, daha önce marka yüzü olduğu Atasay Kuyumculuğn genel müdürü Atasay Kamer ile yeni bir aşka yelken açtı. Hande Erçel ve Atasay Kamer yakınlaştığı görüntüler basına servis edildi.

Bircan Bali öpüşüyorlar!

Söylemezsem Olmaz sunucusu Bircan Bali, Atasay Kamer ile Hande Erçel öpüştüğünü iddia etti.