Beyaz Tv'nin Söylemezsem Olmaz programının yorumcuları Hande Erçel'in idol aldığı ismin Yasemin Özilhan olduğunu söyledi. Erçel cemiyetten biriyle evlenmek için hayal kuruyor dedi.

Sen Çal Kapımı dizisiyle birlikte yıldızı parlayan Hande Erçel'in Yasemin Özilhan'ı örnek aldığı iddia edildi.

Gözden kaçırmayın

İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu! İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu!

Hande Erçel'in geçtiğimiz günlerde Atasay'ın sahibi Atasay Kamer ile yakınlaştığı iddia edilmişti. Söylemezsem Olma programında konuyla iligili olarak olay iddialar ortaya atıldı.

Hande Erçel ile Kerem Bursin aşkı geçtiğimiz hafta tamamen bitmişti. İkili birbirlerini takibi bırakmış ve beraber olan tüm fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından silmişti.

Bircan Bali, Seren Serengil ve Arto'nun yorumcluk yaptığı Söylemezsem Olmaz programında olay iddialar ortaya atıldı.

Programda Atasay Kamer'in bu görüntüleri bilerek yaydığı iddia edildi. Bircan Bali, "bu lansman 2 ay önce yapıldı. Gel gör ki Hande Erçel ile Kerem Bursin ayrılır ayrılmaz bu görüntüler basına verildi. Görüntülerde Kamer kameraları bakıp elini çekiyor.. Atasay Kamer, Erçel Bursin'i siler silmesz görüntüleri yayınlattırdı" dedi..

Bircan Bali, Hande Erçel'in Yasemin Özilhan'ı idol aldığını söyledi ve bunu da yakın çevresinde sürekli olarak dile getirdiğini iddia etti. Yasemin Ergene'de Aşk Oyunu dizisinde ünlenmiş dizideki partneri Keremcem ile yakınlaşmış ancak daha sonra cemiyetin ünlü ismi Tuncay Özilhan ile beraber olmuştu. O dönemler Yasemin Ergene olan Yasemin Özilhan'ı Özilhan ailesi istememişti. Yasemin Özilhan aileye girebilmek için uzun bir süreçten geçmiş giyimden yemeğe özel dersler aldırılmış ve hocalar tutulmuştu. Şimdi Hande Erçel'in de aynı şekilde cemiyetten bir iş adamı ile evlenmek istediği iddia edildi ve aynı yoldan yürüdüğü iddia edildi.

Hande Erçel ve Kerem Bursin çifti Yasemin Özilhan ve Tuncay Özilhan ile sık sık bir araya geliyordu. Çiftler birbirleriyle sıkı dosttu.

yaseminozilhan-handeercel-kerembursin1