Fox Tv'nin eğlenceli romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı ile birlikte hayatları bambaşka yöne giden oyuncular Hande Erçel ve Kerem Bursin çiftinden kötü haber!

Sen Çal Kapımı dizisiyle birlikte son 2 sene adeta Kerem Bursin ve Hande Erçel'in seneleri olmuştu. İkili önce dizideki aşkı gerçeğe dönüştürdü ve aşkta şansı yakaladı. Daha sonra ise kariyerlerinde büyük bir çıkış yakaladı. Yurt dışına açılan 2 isim de büyük bir hayran kitlesi yakaladi üst üste reklam kampanyaları imzaladı. 

Ünlü çiftin aşkına önce reklam aşkı denilmişti ancak Hande Erçel ve Kerem Bursin çifti bu söylentileri aşk dolu paylaşımları ile her defasında yalanlayarak artık bu dedikoduları kapattirmayı başarmıştı. 

Öyle çift Pantene Altın Kelebek Ödül Törenine dahi beraber katılmamıştı. Ödül veren jüride Erçel'e daha önce haksızlık yapan isimlerin olması üzerine Erçel törene gitmek istememis Bursin'de sevgilisinin arkasında olduğunu göstererek katılmamıştı. İkili çekimlerimiz vardı diyerek bahane sunmuşlardı.

Erçel ve Bursin çifti ne zaman evlenecek, evlilik yolunda ilerliyor diye düşünürken ayrılık haberleri de gündeme gelmeye başlamıştı. Son olarak Hande Erçel bu iddiaları yalanlamıştı. Ancak çiftin başından kara bulutlar gitmiyor. 

NAZARA GELDİLER!

Hande Erçel ve Kerem Bursin çifti adeta nazara geldi. Ekranlarin en beğenilen çifti ayrılık haberleri sonrasi şimdide sağlık sorunu yaşıyor.

Hande Erçel ve Kerem Bursin çiftinin Koronavirüse yakalandığı öğrenildi. Hande Erçel ve Kerem Bursin karantinaya beraber ayni evde girerek sagliklarina kavuşmayı bekliyor.