Hande Erçel'in yakın dostu Burcu Özberk muhabirlere yakalandı. Başarılı ve güzel oyuncu hem kendi aşk hayatıyla ilgili hem de yakın arkadaşı Hande Erçel'in Kerem Bursin'den ayrılmasıyla ilgili sorulara yanıt verdi.

Güneşin Kızları dizisinde beraber oynayan Hande Erçel ve Burcu Özberk dostluğu yıllardır devam ediyor. Yakın dost olan ikilinin aşk hayatları birbirlerine benzer şekilde ilerliyor.

Burcu Özberk Etiler'de bir mekanda çıkarkan magazincilere yakalandı. Ayak üstü muhabirlerle sohbet eden Burcu Özberk sorulara yanıt verdi. 

Burcu Özberk muhabirlerin "Geçtiğimiz günlerde rol arkadaşınız İlhan Şen'in size aşkım diye seslendiği video sonraso aşk iddiaları ortaya atıldı ne demek isterseniz?" sorusuna yanıt verdi.

Özberk "İlhan çok yakın arkadaşım. Geçen Sarp Şardan ile de ayrılık haberleri çıkmış ama hiç birlikte olmadık ki. Geçtiğimiz aylarda da Serkay Tütüncü ile çıktı. Murat Kazancıoğlu arkadaşım birazdan onunla görüşeceğim ama o da arkadaşım. Sevgilim olursa söylerim zaten size" diye konuştu.

Burcu Özberk muhabirlerin Hande Erçel ile Kerem Bursin sorusuna da yanıt verdi. Handa Erçel'in yakın dostu olan Özberk'e muhabirler "Hande hanım da bir ayrılık yaşadı bugünlerde onunla görüşütünüz mü destek için" sorusuna da yanıt verdi.

Gözden kaçırmayın

Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak! Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak!

Burcu Özberk bu soruya "Arkadaşlar geçen de sordunuz. Başkasının ilişkisi hakkında konuşmam ne kadar doğru olabilir? Konuşmam" diyerek yanıt verdi.