Hande Erçel ile Kerem Bursin çiftinden beklenen haber doğrulandı! Hande Erçel ile Kerem Bursin ayrıldı! Tüm fotoğraflar silindi! Peki ama Hande Erçel ile Kerem Bursin neden ayrıldı?

Sen Çal Kapımı dizisinde başlayan aşk noktalandı! Fox Tv'de yayınlanan romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı'da başlayan dizi aşkı gerçek olmuştu. Hande Erçel ile Kerem Bursin rüya gibi bir aşka yelken açmıştı!

Sen Çal Kapımı dizisiyle ünleri dünayay açılan Hande Erçel ile Kerem Bursin çifti dizideki aşklarını gerçeğe dönüştürmüşlerdi. Aşk haberleri daha dizinin ilk başlarında çıkmış ancak ikili bu haberleri hep yalanlamış hatta dalga geçmişti.

Ancak daha sonra çift sezon arasında beraber Maldivler tatiline ailece gitmiş ve orada aşklarını ilan etmişlerdi. Bu ilan sonrası ikilinin düşen dizinin reytingleri için reklam aşkı yaşadığı iddiaları yapılmıştı. 

İkili daha sonra her saniye beraber resim vermiş havaalanlarından birbirlerini almaya gitmiş ve aşkın gerçek olduğuna inandırmıştı. 

İkilinin hayranları evlilik hayalleri kurarken kötü haber geldi! Hande Erçel ile Kerem Bursin ayrıldı haberleri manşetleri süsledi. Ancak bugüne kadar ikilden bu iddiayı doğrulayan açıklama gelmemişti.

Gözden kaçırmayın

Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama! Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama!

Ve o açıklama da geldi. Hande Erçel ile Kerem Bursin ayrılığı resmileşti. Hande Erçel sevgilisi Kerem Bursin ile olan fotoğraflarını sildi ve tüm tagleri kaldırdı. 

Hande Erçel'in yakın zamanda yeni bir projeye başlaması bekleniyor. Ayrılığın bu nedenle mi olduğu yeni projedeki partner yakıştırması reklamı için mi yaşandığı yoksa dizi bitti aşk bitti şeklinde mi olduğuna yoksa Bursin'in evlenmek istediği ancak Erçel'in istemediği yoksa Dakılıç'ın gittiği ortamlara gitmeye başlayan Erçel'İn kıskançlık krizine mi neden olduğu tartışmaları sürüyor. 

Hande Erçeli eski sevgilisi Murat Dalkılıç'tan da evlenmek ve anne olmak istemediği nedeniyle ayrılmıştı. Erçel geçtiğimiz hafta eski sevgilinin konser verdiği basketbol maçına bile bile gitmiş ve bu durumun Bursin'i çileden çıakrdığı iddia edilmişti.