Hande Erçel ile Kaan Yıldırım görüntülendi! İkili sabahın ilk ışıklarına kadar beraber eğlendi. Dönüş yolunda gazetecilere yakalanan ikilinin aşk ilişkilerinin başlamasında dair de detaylar öğrenildi!

Sen Çal Kapımı dizisindeki partneri Kerem Bürsin'den ayrıldıktan sonra Atasay'ın sahibi Atasay Kamer'le adı anılan Hande Erçel yeni aşka yelken açtı.

Hande Erçel bir dönem beraber oynadığı Kaan Yıldırım ile görüntülendi. İkili TRT'de yayınlanan Halka dizisinde beraber rol almışlardı.

İLGİNÇ DETAY!

c0012-AuDs

İlişkinin başlamasıyla iligili ilginç detaylar orata çıktı. 

Kaan Yıldırım geçtiğimiz sene bir dargın bir barışık şekilde Hadise ile aşk yaşamış Hadise ilişkisi biter bitmez Mehmet Dinçerler'le aşka yelken açmıştı. Hadise'nin Mehmet Dİnçerler'le ilişkisi Kaan Yıldırım'dan hemen sonra oldukça aşk dolu başlaması Kaan Yıldırım'ı kıskandırmak için mi yoksa bir travma mı sorusunu akıllara getirmişti. Hadise'nin bu ilişkiyi Kaan Yıldırım ile Çağla Şıkel'in adı anıldığı akşamında magazine duyurması da başka bir dikkat çeken ayrıntıydı.

Gözden kaçırmayın

Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak! Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak!

c0012-1u6Y

Gelelim asıl ayrıntıya. Hadise'nin nişanlandığı Mehmet Dinçerler bir dönem Hande Erçel ile aşk yaşamıştı. Yani Kaan Yıldırım ve Hande Erçel adeta birbirlerinin yaralarını sarıyor.

İkili Emirgan'daki bir mekanda sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi ve aynı arabada görüntülendi. Yeni çift olduğu iddia edilen ikili köprü girişinde çevirmeye takıldı

İkili sorulara yanıt vermedi.

Ancak ikilinin hayranları onların çok yakın arkadaş olduğunu savunarak bu aşkı yalanlıyor.