Hande Erçel sevgilisi Kerem Bursin'den ayrılır ayrılmaz eski sevgilisi Murat Dalkılıç'ın peşine düştü! Basket maçında pişti olan sevgililere dair olay bilgiler geldi!

Hande Erçel ile Murat Dalkılıç aşkı yeniden mi alevlenecek? 3 yıllık ilişikilerini 2020 yılında bitiren çift basket maçında pişti oldular.

Gözden kaçırmayın

İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu! İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu!

Sen Çal Kapımı dizisi sonrası büyük bir çıkış yaklayan ve dizideki partneri Kerem Bursin ile ilişkiye başlayan Hande Erçel sevgilisi Bursin'den ayrılır ayrılamz soluğu eski sevgilisinin kovalayarak aldı!

Murat Dalkılıç'ın büyük aşk yaşadığı Hande Erçel 2020 yılında sürpriz bir şekilde ünlü popçudan ayrılmıştı. Dalkılıç'ın bu ayrılık sonrası kendine gelemediği kulislerde konuşuluyordu.

Daha sonra Hande Erçel yeni dizisi Sen Çal Kapımı dizisindeki yakışıklı partneri Kerem Bursin ile yeni bir şaka yelken açmıştı. Murat Dalkılıç'da sürpriz bir hamleyle aynı dizide Erçel'in rol arkadaşı Sitare Akbaş ile ilişki yaşamaya başlamıştı. Bu ilişki sonrası Sitare ve Hande takipleşmesi yerini unfollowa bırakmıştı.

Eski aşıklar Erçel ve Dalkılıç, Fenerbahçe Beko - Real Madrid basketbol maçında pişti oldular.

BİLE BİLE GİTTİ!

Kerem Bursin'den ayrılan Hande Erçel Fenerbahçe Beko-Real Madrid basketbol maçına gitti. Maçta Murat Dalkılıç da hazır bulundu ve sahnede gösteri sergiledi. Murat Dalkılıç, Erçel'i görüncce oturma yerini değiştirmek istedi. Hande Erçel Murat Dalkılıç'ı görüdğünde telefonuyla oynamaya başladı.

Söylenenlere göre Erçel, Mruat Dalkılıç'ın o maça gideceğini bile bile gitmiş. Bu haber sonrası Kerem Bursin'de kıskançlık krizine girmiş ve Erçel ile asla yeniden başlamama kararı almış.