Edirne'de geçen hafta kilosu 40 TL'ye kadar çıkan hamsi fiyatı bugün 5 TL'den satıldı. Vatandaş ucuz hamsiye hücum etti.

Edirne Balıkpazarı Caddesi'nde bulunan balıkçı tezgâhlarında bugün hamsi bolluğu yaşandı. Geçen hafta kilosu 40 TL'ye kadar çıkan ve vatandaşı üzen hamsi bugün 5 TL'ye düşerek vatandaşı sevindirdi. Hamsi fiyatını duyan vatandaşlar, tezgâhların önünde yoğunluk oluştururken, hamsiler vatandaşlar tarafından kasa kasa alınarak  kısa sürede tükendi. 

Gözden kaçırmayın

Sosyal Medyada Dezenformasyon Yapan Hesaplara Hapis Cezası Geliyor! Sosyal Medyada Dezenformasyon Yapan Hesaplara Hapis Cezası Geliyor!

Hamsi fiyatı 5 TL'ye düştü

TONLARCA BALIK SATILDI
Balıkçı olarak çalışan Hamza Köksoy, sadece Edirne'deki vatandaşların değil Bulgaristan'dan gelen misafirlerinde kilolarca hamsi aldığını söylerken "Geçen hafta 35-40 liradan hamsi sattık. Bu hafta 5 lira oldu. Vatandaşlar kasa kasa hamsi alma fırsatı buldu" dedi. Balıkçı Emekcan Taşdelen ise sadece kendi tezgâhlarında 2 ton hamsi satıldığını söyledi.

vatandaş hücum etti

BULGARİSTAN'DAN GELDİ, 30 KİLO HAMSİ ALDI
Edirne halkı dışında Bulgaristan'dan da yoğun ilgi gördü. Bulgaristan’dan gelen Berkan Vatansever ise "Fiyatlar Bulgaristan'a göre çok ucuz. Ben 20-30 kilo aldım. Konserve yapacağım. Derin dondurucuya atacağım. İnşallah fiyatlar hep böyle olur" diye konuştu. Vatandaşlar da hamsinin fiyatının herkesin alabileceği bir seviyeye indiğini dile getirdi.

Hamsi fiyatı 5 TL'ye düştü, vatandaş hücum etti