Kredi notu düşük olan ve kredi başvurusunda sıkıntı yaşayan kişilere özel Halkbank kredi kampanyası düzenledi....

Halkbank'tan Kredi Notu Düşüklere En Az 5000 TL Kredi. Kredi notu düşük olan ve kredi başvurusunda sıkıntı yaşayan kişilere özel Halkbank kredi kampanyası düzenledi. Bu kampanyaya göre banka kredi notu düşük olan vatandaşlar ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak 5000 TL üzerinde kredi kullanabilecektir. Diğer bankalara kredi başvurusu yapıp onay alamayan vatandaşlar Halkbank tarafından yapılan açıklama sayesinde artık kredi alabilecektir.

Halkbank mini kredi kampanyası için kredi notunun 1100 üzerinde olması yeterlidir. Bu kişilere banka 5000 TL ve üzerinde kredi olanağı sunacaktır. Düşük faiz oranları ile verilen krediden yararlanmak için başvuru işlemlerini tamamlamak gerekir. Başvuru için vatandaşlara birden fazla seçenek sağlanmakta olup herkes istediği yöntemi tercih edebilir.

Halkbank 5000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

halkbanktan-kredi-notu-dusuklere-en-az-5000-tl-kredi1

Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak için en yakın şubeden başvuru yapılabilir. Gelir ve kimlik belgesi ile yapılan başvurularda süreç biraz daha hızlı olacaktır. Kredi notu düşük olan kişiler bankanın internet sitesinden de başvuru işlemlerini tamamlayabilirler. Ancak not düşüklüğünden dolayı internet sitesi başvuruları olumsuz yanıtlanabilir. Daha garanti olması adına başvuruları banka şubesinden yapmak daha verimli olacaktır.

Gözden kaçırmayın

Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek

 Standart ihtiyaç kredisinden faydalanmak isteyenlerin devlet memuru ya da emekli çalışan olmaları şartı aranır. Emekliler maaşlarını Halkbank’a taşıdıklarında yüksek limitle kredi kullanabilirler. Bu kişilere ayrıca borç transferi kredisi de verilerek tüm borçlarını tek bir çatı altında toplamaları sağlanacaktır.