Halkbank harekete geçti. Bankadan müşterilerine 0.49 faiz oranı ile kredi desteği verecek. Krediler için çalışmalarını sürdüren banka acil ihtiyacı olanlara düşük faiz ile kredi verecek.

Halkbank Açıkladı Vatandaş Sevindi

Halkbank büyük müjde verdi. 0.49 faizli kredi devlet tarafından onaylanır ve resmi gazetede yayınlanırsa banka kredi ile yalnızca borç kapatma imkanı sağlayacak. 100.000 TL’ye kadar birikmiş banka borçları için bu kredi desteği sağlanacak. Halkbank üzerinden 100 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi sağlanacak kişilerin bankaların şartlarına uygun olması gerekiyor. Bu şartlara uygun olanlar düşük faizlerle kredilerini alabilecekler.

Banka üzerinden kredi onayı alabilmek için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak şart. Ayrıca bankanın emekli müşterilerine bu olanağı sağladığı da biliniyor veya sigortalı çalışan olmak gerekiyor. Bankalar tarafından yapılan son dakika kampanyalara katılabilmek için en az 6 aydır sigortanızın yatıyor olması gerekmektedir. Banka kredi sicilinizin temiz olması da aranan şartlar arasında yer alıyor. Bu şartları taşıyanlar Halkbank tarafından verilen kredi için kredi başvurusu oluşturabilirler. İşte kredi detayları…

Halkbank'tan Büyük Müjde! Düşük Faizli Kredi Kampanyasının Detayları Belli Oldu!

Başvuru Detayları Neler?

Halkbank'tan kredi başvurusu gerçekleştirecek olanlar Akbank şubelerine gitmeden internet üzerinden yapacak oldukları başvuru ile kredi desteği alabilecekler. Eğer, yüksek limitli ihtiyaç kredisi borç kapatma kredisi ve ipotekli kredi desteğinden yararlanmak istiyorsanız banka şubelerinden sizlere sağlanan 0.49 faizli kredilerden yararlanabilirsiniz. Kredi sonucu uygun olan kişiler için oluşturulmuş bu kredi desteği Halkbank üzerinden sağlanıyor. Kampanyalara katılarak yapacak olduğunuz başvuru ile güncel faiz oranlarını öğrenebilir, banka resmi sayfası üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir banka kredi sonucu uygun olan kişilere sağlamış olduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Kredi kartı ve hesabı açarak acil paraya ihtiyaç duymanız halinde kullanabileceğiniz limitler oluşturabilirsiniz.