Halkbank Yeni Kampanya Açıkladı! Pazartesi Başlayan 100.000 TL TC Vatandaşı Olan Herkese Verilecek. Son Dakika Kredi Kampanyası Duyurusu Yapıldı! İşte Detaylar...

Gözden kaçırmayın

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!

Halkbank Yeni Kampanya Açıkladı! Pazartesi Başlayan 100.000 TL TC Vatandaşı Olan Herkese Verilecek. Son Dakika haberi önemli. Halkbank üzerinden başlatılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, bir ekonomik sıkıntı yaşayan emekliler, 100000 TL'ye kadar 24 ay vadeli, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması durumunda bu bankadan artık kredi onay alabilecek. Bugün itibariyle başlatılan bu kampanyaya katılacak olan kişilerin, Halkbank'ın belirlediği şartları uygun olması gerekiyor. 

Halkbank, ihtiyaç kredisi başvurusu olarak yapacağınız ve düşük faiz oranlarıyla alacağınız bu kredi kampanyasına katılacak olan kişilerin emekli olması durumunda emekli maaşlarını Halkbank üzerinden alması çalışıyor olması durumunda da son işyerinde 6 aydır çalışıyor olması gerekmektedir. Halkbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, 5 dakika içerisinde kredi sonuçlarını öğrenebilecek, onaylanan tutarı, hemen kendi hesaplarına yatırabilecek.

Başvuru 

Bankanın belirlediği şartlara uygun olan vatandaşlar, kredi başvurusu yapmak istiyorsa, birden fazla yöntem ile birlikte bu bankanın yapmış olduğu kredi kampanyasına katılabiliyor. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, Halkbank, resmi internet sitesine girerek buradan kredi başvuru formunu doldurabilir. Size en yakın Halkbank şubesine giderek de ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz. 

emekliye-20000-tl-odeme-verilecek-ziraat-bankasi-vakifbank-ve-halkbank-ilk-olarak-onculuk-yapac1

Size en yakın Halkbank şubesine giderek ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, kimlikleriyle birlikte gelir belgesini de yanında götürerek kredi başvurusunda bulunabilir. Halkbank, özellikle kendi bankasında hesabı olan vatandaşlar için ise mobil uygulama üzerinden kredi imkanı sağlamaktadır. Bankanın başlattığı ve özellikle düşük kredi notu olan vatandaşlarında alabileceği bu kredi kampanyasına katılacak olan kişiler, 50000 TL üzerinde kredi onayı almaları durumunda 24 ay vadeli olarak ödeme tablosu oluşturabilecek. 

Halkbank'ın resmi internet sitesine girerek güncel kredi faiz oranlarını öğrenebilir, kampanya hakkında detaylı bilgileri buradan sorgulayabilirsiniz.