Nakit şekilde kampanya başvurusu yapacak vatandaşlara yeni bir kampanya müjdesi geldi. Bu haber, hem özel hem de kamu bankaları tarafından duyuruldu. 10 bin TL ve 36 ay vadeye sahip nakit kredi kampanyasına başvuru gerçekleştirerek anında onay almanız mümkün hale gelecek. Son dakika haberi dahilinde Garanti Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvuru yapmış olan kişilere banka şubelerine gitmeleri halinde 10 bin TL ve üzerinde nakit ödemeler yapılacağı duyuruldu. Fakat daha evvel herhangi bir bankayla kredi manasında sorun yaşadıysanız başvurunuz direkt olumsuz olacaktır.

Garanti Bankası, Vakıfbank ve Halkbank ile 36 ay vadeye dek alabileceğiniz bu önemli ihtiyaç kredisi kampanyasında banka müşterisi olacak bireyleri 5 dakikada mobil uygulama üzerinden nakit kredi kullanmaya başlayacak. Kredi almak isteyen bireyler banka müşterisi değil ise banka şubelerinden veyahut da bankanın internet sitesinden diledikleri an kredi başvurusu yapabilirler. Garanti Bankası, Vakıfbank ve Halkbank, gerçekleştirdikleri duyuruyla beraber kredi notu 1100’ü geçen vatandaşlarla beraber 18 yaşını geçen düzenli gelire sahip kişilere kredi onayı vereceğini bildirdi.

Halkbank

Halkbank ile ihtiyaç kredisi çekimi yapacak olan bireylerin emekli olması halinde özel bir kampanya sunuluyor. Halkbank, emekli maaşını kendi bünyesinden alan kişilere yüksek düzeyde krediler verir. Ayrıca öteki bankalardaki borçlarını kapatıp tek bir yerde ödeme seçeneği sunar. Halkbank, emekli maaşını almakta olan bireylere bunun yanı sıra düşük kredi notu olmasına rağmen kredi onayı verir.

halkbank-ve-2-banka-halkin-sesini-duyarak-kimligiyle-gelen-herkese-10-bin-tl-ve-uzerinde-odeme-1

Garanti Bankası ve Vakıfbank

Vakıfbank ve Garanti Bankası, 1000 TL’ye dek düşük faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi vereceğini bildirdi. Kredi başvurusu yapacak kişiler, otuz altı ay vadeye dek kredi kullanmak istiyor ise, konumuna en yakında Vakıfbank ya da Garanti Bankası şubesini ziyaret ederek gelir ve kimlik belgesiyle beraber krediye başvurabilir. Vakıfbank bir kamu bankasıdır. Sigortalı halde çalışanlarda 6 aylık sigorta geçmişi ister. Bu geçmiş kesinlikle son çalışılan yerle alakalı olmalıdır. Belgeler ibraz edilir ve kredi onayı alınır.