Ekonomi

Halkbank, Vakıfbank duyurdu! Hesabı olanlara 15 gün içinde 15 bin TL Ödeme olacak!

Halkbank, Vakıfbank duyurdu! Hesabı olanlara 15 gün içinde 15 bin TL Ödeme olacak! Halkbank ve Vakıfbank üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan ve bu banka üzerinde hesabı olan tüm vatandaşlar için 15 gün içerisinde 15000 TL’ye kadar ödeme olacağı haberi geldi.

Halkbank ve Vakıfbank üzerinden yapılacak olan başvurularda özellikle banka müşterilerinin, emekli olmaları durumunda düşük faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi alabileceğinizi haberi duyuruldu. Son zamanlarda yapılan ihtiyaç kredisi kampanyalarında özellikle nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşların belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirerek, alabilecekleri bu kredi kampanyalarından faydalanabilmeleri için kredi politikalarına uygun olarak hemen 5 dakika içerisinde sonuçları alabileceği açıklandı.

Halkbank ve Vakıfbank

Halkbank ve Vakıfbank, üzerinde hesabı olan vatandaşlar, nakit kredi kullanmak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirerek, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, hemen aynı dakika içerisinde işlemlerinizi görebilecek. 15 bin TL kredi kullanmanız durumunda sizlere hem düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi verecek olan bu iki kamu bankası üzerinden ayrıca yüksek limitli kredi kullanmak istiyorsanız, banka şubelerine giderek işlem yapabilirsiniz.

Banka şubelerine giderek kredi başvurularında bulunacak olan kişilerin özellikle emekli olmaları durumunda ise emekli maaş hesapları aracılığıyla birlikte hem ihtiyaç kredisi, hem de borç kapatma kredisine yüksek limitli kullanabileceğini söyleyebiliriz. Emekli maaş hesabınızı hemen bu bankalara taşıyarak, kredi başvurularında bulunabilir ve düşük faiz oranlarından yararlanarak istediğiniz zaman ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte almış olduğunuz kredilerde kredi politikalarına uygun olan kişiler, düşük faizlerden yararlanmaktadır.