Halkbank'tan Ezber Bozan Kredi Kampanyası! Halkbank 60 Ay Vadeli, Yüzde 0,37 Faizli Kredi Başvurusu Rekor Kırıyor!

Nakit ihtiyacı yaşayan vatandaşlara çözüm üreten bankalar uygun kredi faizleri ile müşterilerini ikna etmek için büyük bir yarış yaparken Halkbank'tan bankacılık sektörünü şok eden bir hamle geldi. Halkbank tarafından başlatılan yeni kredi kampanyasında müşterilere hem 60 aya kadar vede imkanı tanındı hem de aylık yüzde 0,37 kredi faizi uygulanacağı duyuruldu. Halkbank düşük faizli esnaf kredisi nasıl kullanılır? İşte Halkbank 60 ay vadeli kredi başvuru şartları...

Halkbank'tan Ezber Bozan Kredi Kampanyası! Halkbank 60 Ay Vadeli, Yüzde 0,37 Faizli Kredi Başvurusu Rekor Kırıyor!
15 Ekim 2020 - 21:00

Halkbank tarafından bankacılık sektöründe ezberleri bozacak bir kredi kampanyasının duyurusu yapıldı. Buna göre esnaf müşterilere hem 60 ay vadeli kredi verilecek hem de bu kredi için aylık yüzde 0,37 gibi oldukça düşük bir faiz uygulanacak. Halkbank tarafından yapılan yeni açıklamada bu kredinin tüm şartları kamuoyuna bildirildi.DÜŞÜK FAİZLİ HALKBANK KREDİSİ LİMİTİ NE KADAR?Halkbank'ın esnaf ve sanatkarlara yönelik başlattığı yeni kredi kampanyasına müşteriler kullanmış oldukları kredilerin geri ödemesini 3 ay veya 6 ay periyotlarından geri ödeyebiliyorlar. Banka bu kapsamda sunduğu kredilerde müşterilere 125.000 TL, 150.000 TL, 175.000 TL ve 225.000 TL'lik limitler sunuyor.

HALKBANK 60 AY VADELİ, YÜZDE 0,37 FAİZLİ KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI

-Esnaf ve Sanatkarlar Odası'na ve Esnaf ve Sanatkarlar Sicil Müdürlüğü'ne kayıtlı olmak
-En az 3 aydır iş yeri olarak faaliyet göstermek
-İş yerinin veya ikametgahının bulunduğu ilçede Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Ve Kefalet Kooperatifine ortak olmak


-Medeni haklarını kullanma yetisine sahip olmakHALKBANK 0,37 FAİZLİ KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Halkbank tarafından yapılan açıklamaya göre 60 ay vadeli ve aylık yüzde 0,37 faizli krediye başvurmak isteyen müşterilerden tüm şartları karşılayanlar Halkbank şubelerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. Şubelere başvurarak kredi talep eden müşterilerin bu başvuruları kısa bir süre içerisinde değerlendirip kredi miktarını kullanmaları sağlanıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum