Ekonomi

Halkbank son dakika yeni ihtiyaç kredisi kampanyası duyurdu!

Bir devlet bankası olan Halkbank aracılığıyla nakde ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada nakdi kredi kullanacak kişiler, 5 gün içinde başvurmaları halinde bankadan bayram kredisi kampanyasından yararlanarak düşük faizli kredi kullanabilecekler. günler.

Halkbank, Tüketici Kredisi kampanyasına katılacak ve işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için bu kampanyayı başlatacak. Bu kampanyada 50000 TL’ye kadar kredi verilecek ve bu krediler için gelir belgesi istenmeyecektir.

Halkbank da ihtiyaç kredisine başvurarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşların emekli olması durumunda bu kredi kampanyalarına katılabilmektedir. Emekli maaşınızı Halkbank şubelerinden alıyorsanız veya emekli maaşınızı Halkbank’a aktaracaksanız bu kredi kampanyası dışında daha yüksek limitli 36 ay vadeli kredi kullanmanız mümkün.

Kredi başvuruları sadece banka şubeleri aracılığıyla yapılmamaktadır. Bankanın resmi internet sitesinde yer alan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak veya müşteri hizmetleri numarasını arayarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. En yakın Halkbank şubesine giderek veya Halkbank ATM’sinden kartlı veya kartsız giriş yaparak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

İş yerinde size en düşük faiz oranlarıyla hizmet verecek olan Halkbank, bu kampanyada 50000 TL’ye kadar kredi kullanacak kişilere maksimum 36 ay ödeme tablosu oluşturma fırsatı sunuyor. Belirtilen kredi koşullarına uyan vatandaşlar aynı gün 36 aya varan vade ile ihtiyaç kredisi kullanabilirler.