Ekonomi

Halkbank, Odeabank, Burgan Bank ve İş Bankası üzerinden 12000 TL kredi kampanyası başladı

Halkbank, Odeabank, Burgan Bank ve İş Bankası üzerinden 12000 TL kredi kampanyası başladı. Halk Bank, Odeabank, Burgan Bank ve İş Bankası üzerinden 12000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır? Sizlere yazımızda bu kredi başvuruları hakkında ve başvuru şartları hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

12.000 TL’ye kadar kredi kullanmak isteyen müşterilere 4 banka yeni bir kredi kampanyası başlattı. Banka kredi politikalarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız bu bankalar üzerinden kredi başvurusu yaparak 36 ay vadeye kadar 12000 TL kredi kullanabilirsiniz. Halkbank, Odeabank, Burgan Bank ve İş Bankası üzerinden 12 bin TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler kredilerine alanında hesaplarına atabilmektedirler.

Eğer kredi almak istiyorsanız kredi notunuzun en az 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. Bazı durumlarda bankalar daha düşük kredi notunu olanları da kredi imkanı sağlamaktadır. Şimdi sizlere bu bankaların kredi şartları ve başvuru aşamaları hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Halkbank 12000 TL kredi başvurusu

Devlet bankası olarak hizmet veren Halkbank 12000 TL kredi başvurusu yapacak olan müşterilere düşük faiz oranları ile birlikte kredi imkanı sağlamaktadır. Halkbank üzerinden 12.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapabilir ve toplamda da 36 ay vade ile işlem yapabilirsiniz. Banka güncel faiz olarak 1.41 üzerinden işlem yapıyor. Bu bankadan kredi kullanacak olan müşteriler bankanın şubelerine gidebilir veya bankanın resmi internet sitesi üzerinden kredi başvuru formunu doldurarak ön onay alabilirler. Kredi kullanımları genellikle banka şubelerinden yapılıyor. Kredi kullanacak olan kişi eğer çalışıyorsa 6 aylık sigortasının olması emekli ise de bu bankadan emekli maaşı alması gerekiyor.

Odeabank 12000 TL kredi başvurusu

Odeabank üzerinden 12.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz. 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli verilen bu krediler de SMS ile başvuru yapabiliyorsunuz. Cep telefonunuzun Mesaj kısmına girerek nakit yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı 84 44 gönderin. Kredi sonucu 5 dakika içerisinde sizlere gönderilir. Kredi onayı alan kişiler ise kredilerinde hemen aynı gün içinde kullanılabiliyor.

12.000 TL’ye kadar kredi kullanacak olan kişiler ilk taksit ödemelerinde ise 3 ay erteleme yapmaktadır.

Burgan Bank 12000 TL kredi başvurusu

Özellikle Kredi notu düşük olan emeklilere Burgan Bank kredi veriyor. Banka kredi başvurularını sadece banka şubesine almaktadır size en yakın banka şubesine giderek sadece kimliğiniz de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Onay almanız ile beraber 36 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz.

İş Bankası 12 bin TL kredi başvurusu

İş Bankası şubelerinden yapacağınız kredi başvurusu gibi ayrıca banka kendi müşterilerine Online olarak İş Cep uygulaması üzerinden de kredi imkanı sağlamaktadır. İş Bankası 12 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu kredi notu yüksek olan kişilere anında onaylanmaktadır. Eğer bu bankada daha önceden bir kredi kullandıysanız daha yüksek limitler de 36 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz. İş Bankası internet sitesi üzerinden veya müşteri hizmetleri numarasını arayarak da İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliryorsunuz.