Halkbank Kredi Puanı Olmayanlara 10.000 TL Veriyor! Daha Önce Bankada Çalışmayanlara Duyuru Yapıldı

Halkbank Kredi Puanı Olmayanlara 10.000 TL Veriyor! Daha Önce Bankada Çalışmayanlara Duyuru Yapıldı. Halkbank, ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başlattığı bu kampanyada daha önce bankalardan kredi ve kredi kartı kullanmamış olan kişilerin sigortalı olarak çalışıyor olması veya emekli olması durumunda onbin TL'ye kadar şartsız bir şekilde onay vereceğini açıkladı. Halkbank üzerinden başlatılan bu kampanyada on bin TL'ye kadar nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebilecektir. 

Halkbank kredi başvurusu yapacak olan kişilere 10.000 TL'ye kadar ödeme verirken, sigortası olan veya emekli olan kişilere onay vereceğini duyurdu. 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler, başvurularını yaptıktan hemen sonra kredilerini hesaplarına atabileceklerdir. 10.000 TL'ye kadar kredi almak için başvuru yapmak istiyorsanız banka şubeleri ve internet sitesi sizlere uygun faizlerle kredi imkanı sunacaktır. 

Halkbank kredi başvurusu nasıl yapılır? 

halkbank-12-1

Halkbank üzerinden kredi başvurusu yapmak için başvurunuzu en yakın banka şubelerinden yapabilirsiniz.Banka şubelerine giriş yaparak kredi kullanacak kişiler, kimlik ve gelir belgesini yanında götürmesi gerekiyor. Kredi notu düşük olan veya banka kredi notu sıfır olan emeklilerin emekli maaşlarını bu bankaya taşımaları durumunda sadece 10.000 TL değil, 10.000 TL üzerinde de kredi alacağını söylemek istiyoruz. Halkbank hesabı olan kişiler ise bankanın mobil uygulamasını kullanarak hızlı bir şekilde kredi onayı alabileceklerdir. Halkbank kredi başvurusu sonrasında başvuru yapacak olan kişilere, banka düşük faizlerle ne kadar onay verdiğini söylemektedir. 

Gözden kaçırmayın

Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek! Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek!

Halkbank gibi diğer kamu bankaları olan Ziraat ve Vakıfbank üzerinden de aynı şartlar dahilinde kredi başvurusu yapabilirsiniz. 3 kamu bankasının ortak bildirgesinde kredi notu olmayan kişiler, şartlara uygunsa 10.000 TL ödeme alabileceklerdir.