EkonomiGündem

Halkbank hesabı olanlar dikkat! 6 gün içinde işlem yapmanız gerek

Halkbank banka hesabı olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda şartlara uygun olarak 6 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirecek. İhtiyaç Kredisi kullanabilmektedirler. Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara belirtilen şartlar dahilinde 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacağı duyuruldu.

Halkbank, 6 gün içerisinde yapılacak olan başvurularda özellikle kendi bankasında hesabı olan tüm vatandaşlar için nakit ihtiyacı olması durumunda şartlara uygun olarak ihtiyaç kredisi imkanından faydalandı alacağını açıkladı. Halkbank üzerinden başlatılan kredi kampanyasında nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli olarak yeni bir kredi paketi hazırlandı ve hazırlanan bu kredi paketinde de hemen aynı gün içinde hesaplara ödemeler yatırılacağı duyuruldu.

Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, 6 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşların en yakın banka şubesi üzerinden ve internet bankacılığı uygulamaları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, Halkbank, hesabı üzerinden 6 gün içinde 60000 TL’ye kadar gelir belgesiz ödeme alacağı açıklandı.

Halkbank emekliye 120.000 TL ödeme yaptı! Emekli maaşı alanlar aldı!

Halkbank, Vakıfbank duyurdu! Hesabı olanlara 15 gün içinde 15 bin TL Ödeme olacak!

Halkbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların emekli olmaları durumunda ise emekli maaşı hesaplar aracılığı ile birlikte ihtiyaç kredisi imkanı sağlanabileceği ve emekli olan vatandaşların özellikle kredi almak istemeleri durumunda ihtiyaç kredisi imkanından faydalanmak için şubelere gitmeden de hızlı bir şekilde internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de Emekli Kredisi alabileceği haberi verildi.