Ekonomi

Halkbank emekliye 120.000 TL ödeme yaptı! Emekli maaşı alanlar aldı!

Halkbank üzerinden emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, maaş, taşıma işlemleri sonrasında 120000 TL ödeme alabilirsiniz. Halkbank, emekli maaş hesabınız aracılığıyla birlikte sizlere yapacağı bu ihtiyaç kredisi kampanyalarından şartları uygun olan tüm vatandaşlara 120000 TL kadar kredi ödemesi vermektedir.

Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan başvurular sonrasında kredi başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlara 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır. Emekli maaşınızı, Halkbank şubelerine taşıyarak başvurularınızı gerçekleştirerek, alabileceğiniz bu kredi kampanyaları haricinde ayrıca nakit kredi kullanacak olan vatandaşların 5 dakika içerisinde kredi sonuçlarını öğrenebilecekleri yeni bir kredi paketi hazırlandığı açıklandı.

Emekli maaşınızı, Halkbank üzerinden alıyorsanız, 120000 TL kredi kullanmanız durumunda sadece 12 ay vadeli olarak kredi alabilirsiniz. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların sadece 50000 TL’ye kadar verilen kredi onayları sonrasında Halkbank üzerinden emekli kredisi başvurusunu yapacağını söyleyebiliriz.

Halkbank üzerinden emekli kredisi başvurusu…

Halkbank Emekli Kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirmek için şubelere gitmeden işlemlerinize hemen aynı gün içinde ilk anestezi üzerindeki kredi başvuru formunu doldurarak yapabilirsiniz.

Halkbank, Odeabank, Burgan Bank ve İş Bankası üzerinden 12000 TL kredi kampanyası başladı

Emekliye 5000 TL ikramiye ödemesi yapıldı! Hesaplarınıza ödeme alacaksınız

Halkbank, emekli olan vatandaşlara vermiş olduğu bu kredi kampanyalarında şartları uygun olan tüm vatandaşları düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi verirken, ayrıca kredi kullanacak olan vatandaşların başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda, hesaplarında da hızlı bir şekilde ödemeler gerçekleştirmektedir.