Halkbank emekli olan vatandaşlara 170 bin TL gelir belgesiz nakit vereceğini açıkladı. Emekli olmanız durumunda Halkbank üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek 170.000 TL gelir belgesiz nakit kredi kullanabilirsiniz.

Halkbank emekli olan vatandaşlara 170 bin TL gelir belgesiz nakit vereceğini açıkladı. Emekli olmanız durumunda Halkbank üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek 170.000 TL gelir belgesiz nakit kredi kullanabilirsiniz. Halkbank yapmış olduğu Bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların bazı şartlara uygun olması durumunda Halkbank emekli kredisi vereceğini ve emekli olan vatandaşların kredi kullanmak istiyorlarsa emekli maaşını Halkbank şubeleri üzerinden almaları gerektiğini duyurdu. 

Son zamanlarda nakit sıkıntısı çeken emekliler özellikle Ramazan Bayramı yaklaşması durumunda Halkbank üzerinden ihtiyaç kredileri başvurularını gerçekleştirerek acil ihtiyaçlarını ve diğer bankadaki olan borçlarını kapatmak için borç transferleri için kredi başvurularını yapmaktadır. 

Halkbank emekli kredisi başvurusu nasıl yapılır? 

emekli_1232-7

Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak emekli kredisi kullanacak olan kişilerin emekli maaşı Bu banka üzerinden alınıyorsa başvurularını hızlı bir şekilde gerçekleştirerek bankadan gelir belgesiz emekli kredisi kullanması mümkün olacaktır. Özellikle Kredi notu düşük olan emekliler emekli maaşı Halkbank üzerinde ise hiçbir şekilde şubelere gitmeden de 50.000 TL'ye kadar internet bankacılığı üzerinden istedikleri zaman acil ihtiyaçları için kredi kullanabilir.

Gözden kaçırmayın

Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek

170 bin TL'ye kadar kullanacağınız kredilerde Halkbank 24 ay vadeli olarak kredi işlemleri yaparken Kredi ödemelerinizi aylık olarak değil iki ayda bir veya dilerseniz üç ayda bir ödeme kolaylığı sağlanmaktadır. Emekli maaşınızı Halk Bank şubelerine taşıdıktan sonra diğer bankadaki olan tüm banka borçlarınız ve kredi kartı borçlarını hesaplanarak bu bankaya taşınacak ve tek bir yerden ödeme yapmış olacaksınız.