Halkbank, emekli maaşını üç yıl boyunca Halkbank'tan almayı taahhüd eden emekli müşterilerine bir defaya özel olarak 750 Türk Lirası'na varan ek nakit promosyon ödemesinde bulunuyor. İşte Halkbank'ın emeklilere sağlamış olduğu 750 Türk Lirası'na veren ek nakit promosyon kampanyasının detayları;

 EMEKLİ MAAŞINI HALKBANK'TAN ALAN HERKES EK PROMOSYON ÖDEMESİNDEN FAYDALANMA İMKANINI ELDE EDEBİLİYOR

 Halkbank, yapmış olduğu ek promosyon kampanyasında maaşını Halkbank'a yeni taşıyan ve daha önce Halkbank'a taşımış olan gibi bir ayrıma gitmiyor. Halkbank'ın emekli müşterileri için sağlamış olduğu ek nakit promosyonu imkanından emekli maaşı Halkbank'ta olan tüm emekliler tüm emekliler faydalanabiliyor, Halkbank; emekli maaşı Halkbank'ta olan tüm emeklilere ek nakit promosyonu ödemesinde bulunuyor. Halkbank'ın emeklilere yönelik olarak sağlamış olduğu ek nakit promosyon ödemelerinden yararlanabilmeniz için yapmanız gereken tek şey yalnızca emekli maaşınızı üç yıl boyunca Halkbank'tan alacağınızı taahhüd etmeniz. Halkbank'ın kampanyadan yararlanabilmeniz için öne sürdüğü başka bir şart ise söz konusu değil.

 HALKBANK'IN EMEKLİYE YÖNELİK OLARAK YAPTIĞI EK PROMOSYON ÖDEMELERİ PROMOSYON TALEBİNDE BULUNAN EMEKLİNİN MAAŞINA GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTERİYOR

 Halkbank'ın emeklilere sağlamış olduğu ek promosyon ödemelerinden faydalanmak isteyen emeklilerin alacağı ek promosyon ödemeleri emekli maaşı miktarına göre değişkenlik gösteriyor. Eğer ki emekli maaşını üç yıl boyunca Halkbank'tan almaya taahhüd eden kişinin emekli maaşı 1500 Türk Lirası'ndan daha düşükse ödenen ek promosyon 500 Türk Lirası, 1500 Türk Lirası ile 2500 Türk Lirası arasındaysa 625 Türk Lirası, 2500 Türk Lirası'nın üzerinde emekli maaşı alanlaraysa Banka tarafından 750 Türk Lirası ek promosyon ödemesi gerçekleştiriliyor.

halkbank-emekli-olan-kisilere-duyuru-yapti-ay-sonuna-kadar-750-tl-odeme-verilecek

PROMOSYON ÖDEMESİ NE ZAMAN GERÇEKLEŞTİRİLİYOR?

Emekli maaşınızı Halkbank'a taşıyıp, maaşınızı üç yıl boyunca Halkbank'tan alacağınıza dair taahhüdü imzalamanızın ardından Halkbank, maaş promosyonunuzu Halkbank'tan çekmiş olduğunuz ilk emekli maaşınızla birlikte size veriyor.

 HALKBANK EMEKLİYE YÜKSEK LİMİTLİ KREDİ İMKANI SAĞLIYOR

 Halkbank, aynı zamanda emekli maaşını Halkbank'a taşıyan müşterilerine oldukça limitli kredi imkanları da sağlıyor, kredi notunuzun düşük olması bir şeyi değiştirmiyor. Emekli maaşını Halkbank'tan alan emekliler 250.000 Türk Lirası'na varan kredi imkanlarından faydalanabiliyor.