Halkbank duyuru yaptıktan sonra sistem kilitlendi! 20.000 TL gelir belgesiz nakit imkanı sağlanacak. Nakit isteyenlere hemen ödeme verilecek. İşte detaylar...

Gözden kaçırmayın

PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak! PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak!

Halkbank duyuru yaptıktan sonra sistem kilitlendi! 20.000 TL gelir belgesiz nakit imkanı sağlanacak. Nakit isteyenlere hemen ödeme verilecek. Halkbank üzerinden yapılan son dakika, kampanya duyurusu ile birlikte 20000 TL'ye kadar nakit kredi isteyen kişilere gelir belgesiz kredi vereceği açıklandı. Kampanyanın açıklanmasından sonra resmi internet sitesi üzerinden başvuru alacak olan bu banka hızlı bir şekilde sonuç verecek. 

Devlet bankası olarak hizmet veren Halkbank üzerinden nakit kredi kullanacak olan vatandaşların 5 dakika içerisinde sonucunu öğrenebilecekleri bu kredi kampanyalarına katılabilmeleri için hızlı bir şekilde başvurusunu internet sitesi üzerinden veya mobil uygulaması üzerinden yapabilmektedir. Halkbank üzerinden devlet destekli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapmak isteyen vatandaşlar, 20000 TL'ye kadar onay almaları durumunda kredi başvurusunu hemen düşük faiz oranları ile hesabına yatırabilir.

Halkbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara en yakın Halkbank şubesine giderek işlem yapmak istiyorlarsa, kimliklerini ve gelir belgelerinin yanında götürmesi gerekiyor. Banka, sigortalı olarak çalışan vatandaşların son işyerinde 6 aydır sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda Kredi onayı imkanı sunacaktır. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli olan bu kredi kampanyalarına katılarak, hızlı bir şekilde sonuç alabiliyor. 

halkbank-12

İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, ayrıca bu bankanın hesabı olan vatandaşların internet bankacılığını kullanarak da işlem yapacağını söyleyebiliriz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Halkbank, ihtiyaç kredisi başvurusunu gerçekleştirecek olan kişiler, ilk taksit ödemelerinde 90 gün ertelemeli olan bu kredileri, mobil uygulama üzerinden kullanırlarsa gelir belgesiz, masrafsız ve en düşük faiz oranları ile kendi hesaplarına yatırabilecekleri kredi başvurusunda bulunabilir.