Halkbank duyurdu! Başvuru yapanlar hemen onay alacaklar! Nakit isteyenlere birebir çözüm geldi. Halkbank son dakika kampanyası umut oldu. İşte açıklama...

Halkbank duyurdu! Başvuru yapanlar hemen onay alacaklar! Nakit isteyenlere birebir çözüm geldi. Halkbank son dakika kampanyası umut oldu. Halkbank üzerinden başlatılan son dakika kampanyası ile birlikte vatandaşlar artık başvuru yaparak, hemen nakit onayı alabilecek. Halkbank, kendi resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu kampanya duyurusunda, bireysel müşterilere ve ticari müşterilere 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli düşük faiz de onay vereceğini açıkladı. 

Nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar, Halkbank şubelerinden, Halkbank, internet sitesinden ve Halkbank, müşteri hizmetleri numarası üzerinden hem bilgi alabilir, hemde başvurularını gerçekleştirebilir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Halkbank üzerinden yapılacak olan başvuru ile birlikte sizlerde ilk taksit ödemesinde 45 gün veya 90 gün erteleme yapma imkanından faydalanırsınız.

Gözden kaçırmayın

Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı! Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı!

Halkbank, nakit başvurusu nasıl yapılır?

emekliye-159000-tl-borclari-icin-odeme-onayi-geldi-basvuru-yapan-emekli-hemen-alacak1

Halkbank üzerinden başvuru yapacak olan kişiler banka kredi şartlarına uygun bir müşteri olması gerekiyor. Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin emekli olmaları durumunda emekli maaşları bu bankadan olması şarttır. Halkbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek için bu şartlara uygun olmaları ile birlikte ayrıca banka kredi puanı 1100 ve üzerinde olması gerekiyor. 

Bankanın belirtmiş olduğu kredi politikalarına uygun olan vatandaşlar, Halkbank şubelerine, kimlikleri ve gelir, belgeleriyle birlikte giderek, 50000 TL'ye kadar nakit onay alabilecektir. Ayrıca banka müşterisi olan kişiler banka şubelerine gitmeden işlem yapmak istiyorlarsa kendi hesapları üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresi ile birlikte banka şubelerine gitmeden, Halkbank, mobil uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyor. 36 ay vadeye kadar yapılacak olan kredi kampanyasında ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapma imkanı sizlere sunuluyor. 

Halkbank ayrıca emekli olan vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyada, emekli maaşını kendi bankasından alan vatandaşlar için yüksek limitli hem ihtiyaç kredisi, hem de borç transferi kredisi imkanı sağlıyor.