Bankalar kendi arasındaki rekabetler hızlı bir şekilde gidermek için sürekli olarak düşük faizli kredi kampanyaları yapmaktadırlar. Ülkemizin kamu Bankası olan Halkbank yaptığı kampanyalar ile birlikte hem bireysel müşteriler için hem bir ticari müşterileri için sürekli olarak güncel kampanyalar yapmaktadır. Düşük faiz oranları ile kredi kullanmak isteyen kişiler Halkbank şubeleri üzerinden istedikleri zaman Başvuru gerçekleştirebiliyor. 

Halkbank özellikle emekli olan ve çalışan vatandaşlar için yapmış olduğu bu kampanyalarda Kredi kullanacak olan kişilere 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olarak kredi işlemleri yapmaktadır. Emekli olan kişilerin emekli maaşları Halkbank üzerinde ise 25 bin TL'ye kadar gelir belgesiz hiçbir şekilde sıkıntısı olmadan kredi onayı alabiliyor.

Halkbank başvuru nasıl yapılır?

Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar 25 bin TL'ye kadar kredi kullanmak istiyorlarsa banka şubelerinden banka internet sitesi üzerinden banka ATM sinden ve bankanın müşteri hizmetleri numarası üzerinden nakit kredi başvurusunda bulunabiliyor.

Başvuru yapacak olan kişilerin sigortalı olarak çalışıyor olmasa durumda toplamda sigorta günlerinin 12 ay olması ve son işyerlerinde ise 6 aydır sigorta primlerinin yatıyor olması gerekmektedir. İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler 5 dakika içerisinde Kredi sonucunu öğrenmek istiyorsa Bu bankada hesapları olması durumunda Halkbank Mobil uygulamasına giriş yapabilir ve buradan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir. 

Halkbank kredisi kullanacak olan kişiler emekli olmaları durumunda emekli maaşlarına bu bankaya taşıyarak daha yüksek limitler dede Kredi kullanabiliyor. 

h1

25000 TL kredi ödemesi

Halkbank kendi banka müşterisi olan vatandaşlar için yaptığı Bu kampanyada 1.55 faiz oranları ile vatandaşlara Kredi imkanı sunmaktadır. 25 bin TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi almanız durumunda banka 959 TL aylık ödemeli Kredi imkanı sizlere sunacaktır. Eğer 25000 TL 24 ay vadeli kredi almak istiyorsanız aylık ödemeniz 1.55 faiz oranları ile 1300 TL olacaktır. Bankanın güncel faiz oranlarını resmi internet sitesi üzerinden öğrenebilir ve istediğiniz tutarda Kredi hesaplamasını yine resmi internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Banka kendi hızlı Kredi kampanyasında ve maaş müşterileri vermiş olduğu krediler de aynı faiz oranları ile imkan tanımaktadır.