Ekonomi

Halkbank duyurdu! Atm üzerinden kredi başvurusu yapılıyor

Halkbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için yapılan yeni Kredi kampanyasında nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara acil ihtiyaç kredisi ATM üzerinden de başvuru yapılarak verileceği duyuruldu. Halkbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurular sonrasında başvurularını gerçekleştirerek kredi almak isteyen vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilmektedir. Halkbank emekli olan ve sigortalı olarak çalışan vatandaşlar için başlatmış olduğu Bu kampanyada ₺50.000’ye kadar gelir belgesiz ihtiyaç kredisini ATM üzerinden başvuru yapan kişilere Eylül ayı sonuna kadar kredi verecek.

Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar 50.000 TL kredi ödemelerini almak istiyorlarsa Eylül ayı sonuna kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak işlemlerini gerçekleştirecek onaylanan bu kredilerde de hizmet olarak hesaplarınızı ödemeler alabileceksiniz.

Halkbank kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda Son işyerlerinde 6 aydır sigortalı olarak çalışıyor olması toplamda ise 12 aydır sigorta geçmişi olması isteniyor. Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların banka kredi puanı 1400 ve üzerinde olması durumunda şubelere gitmeden de işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalardan yararlanarak acil ihtiyaç kredisi kullanmak için 50.000 TL kredi başvurusunda bulunabilir.

Halkbank kamu Bankası olmasından dolayı emekli olan vatandaşların da tercih ettiği bankaların başında geliyor. Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların emekli olması durumunda emekli maaşları hesapları üzerinden yüksek limitli krediler alabilir ve borç kapatma kredilerinde hızlı bir şekilde bu bankalar üzerinden kullanabilirler.

Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 3 ay ertelemeli olarak verilecek bu kredilerde 50.000 TL kredi için 36 ay vade 100.000 TL kredi için ise 24 ay vadeli ödeme tablosu oluşturma imkanı sunulmaktadır.