Pandemi nedeniyle bankaların sunduğu destekler ve hazırladıkları kredi kampanyaları giderek artmaya devam ediyor. Bankaların arka arkaya sunmuş oldukları kredi kampanyalarının ardından vatandaş kendilerine göre en uygun olan krediyi seçmek için adeta sıraya girdiler.

Son dönemlerde Halkbank yeni kredi kampanyası düzenledi. Bu kredi kampanyasının detayları arasında hızlı kredi kampanyası da yer alıyor. Halkbank hızlı kredi ile birlikte başvuran herkese 55 bin lira kredi veriyor.

HALKBANK HIZLI KREDİYLE BAŞVURAN HERKESE 55 BİN LİRA KREDİ VERECEK!

halkbank-acil-kredi

Halkbank bireysel müşteriler için hazırladığı hızlı kredi kampanyası ile birlikte anında kredi çekebilecekler. Bankanın sunduğu kredi kampanyası ile birlikte en düşük ihtiyaç kredisi bin lira olarak açıklandı. En yüksek ihtiyaç kredisi ise 55 bin lira olarak açıklandı. Bireysel ihtiyaç kredisinin ödeme vadesi ise 36 ay olarak açıklandı.

Halkbank ödeme planı sunarken de kişisel olarak bir ödeme planı hazırlayabiliyor. Yapılan başvurular ise aynı gün içerisinde değerlendirilip, ardından yine aynı gün içerisinde olumlu ya da olumsuz şekilde geri dönüş yapılmaktadır. Hatta adından da anlaşılacağı üzere hızlı kredi aynı gün içerisinde hesaplara yatırılmaktadır.

HALKBANK HIZLI KREDİYLE FAİZ ORANLARINI DÜŞÜRDÜ

Halkbank düzenlediği kampanya ile birlikte faiz oranlarını düşürdü. Kredi ile birlikte hayat sigortası yaptıranlar yüzde 1.63 oranında faiz oranı ödeyebilirler. Ancak hayat sigortası yaptırmayan vatandaşlar bu süreçte yüzde 1.68 oranında faiz oranından yararlanabilecekler.

Halkbank hızlı kredi ile birlikte başvurular banka şubelerinden ya da internet bankacılığı aracılığı ile oturdukları yerden yapılabilecek. Olumlu sonuçlanan başvurular için ödemeler aylık eşit taksitlerle, azalan ya da artan taksitlerle düzenli olarak yapılabilir.