Hakim dizisinde Metehan karakterini hangi oyuncu canlandırıyor merak edildi. Hakim dizisinde hapisten çıkan Metehan karakterini Yağız Can Konyalı canlandırmaktadır. Peki Yağız Can Konyalı kimdir? Yağız Can Konyalı nereli? Yağız Can Konyalı kaç yaşında? Yağız Can Konyalı dizileri? Yağız Can Konyalı sevgilisi kim?

Kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, Yurdaer Okur, Uğur Yücel, Ebru Özkan gibi isimlerin yer aldığı iddialı yapım Hakim kadrosu ile dikkat çekiyor. 

ATV'nin yeni dizisi Hakim bu akşam başlıyor. İddialı kadrosu ile dikkat çeken Hakim dizisinde hapisten çıkacak olan Metehan tüm dengeleri değiştirecek. 

Hakim dizisinde Metehan karakterini Yağız Can Konyalı canlandırıyor. Peki Yağız Can Konyalı kimdir? Yağız Can Konyalı nereli? Yağız Can Konyalı kaç yaşında? Yağız Can Konyalı yer aldığı dizileri?

Hakim Metehan Kimdir? 

Azem'in oğlu olan Metehan hapisten çıktıktan sonra aile dengelerini değiştirirken kardeşinin intikamı için hem babası hem de annesi ile iş birlikleri yapacaktır.

Yağız Can Konyalı Kimdir?

20 Eylül 1991 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. İlk kez 2006 yılında İlk Aşk adlı sinema filmiyle kamera karşısına geçmiştir. 2017 yılında başlayan Hazal Kaya ve Burak Deniz'in başrolünde yer aldığı Bizim Hikaye adlı dizide canlandırdığı Rahmet Elibol karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiştir. 

Gözden kaçırmayın

Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama! Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama!

Yağız Can Konyalı aralarında Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Arıza, Ateş, Aşk Ağlatır, Takım Mahalle Aşkına, Adı Mutluluk, Av, Erkek Severse gibi yapımlarda yer almıştır.

Yağız Can Konyalı Aşk Hayatı

Yağız Can Konyalı'nın adı Aslı Melisa Uzun ve Hande Doğandemir ile aşk dedikodularına karışmıştı.