ATV'de yeni başlayacak olan Hakim dizisi hangi diziden uyarlama? Your Honor hangi ülkenin dizisi? Your Honor konusu ne? Orjinal yapım Your Honor dizisi sonunda ne oluyor? Hakim dizisi konusu ne? Hakim oyuncuları kim?

ATV'nin merakla beklenen yeni dizisi hakim Pazartesi akşamını seçti! Kanalın Pazar yerine Pazartesi'yi seçmesi Yargı dizisinin karşısına neden hiç bir dizi konulmuyor merak ettirdi.

Peki Hakim dizisi hangi diziden uyarlama? Hakim dizisi konusu ne? Hakim dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Hakim dizisi orjinalinde ne oluyor?

your-honor-filmloverss

Hakim dizisi İsrail yapımı Your Honor dizisinden uyarlama. Aslında dizi İsrail TV dizisi Kvodo'dan uyarlanan başrolünde Bryan Cranston'ın oynadığı Amerikan dramasından uyarlandı Hakim dizisi. 

Hakim dizisinin yönetmenliğini Erkan Tunç ve Süleyman Mert Özdemir yapıyor. Dizinin senaryosunu ise Yılmaz Şahin ile Çağla Kızılelma yazıyor.

HAKİM KONUSU

Hakim dizisinde idealist bir hakim olan Ömer Arif oğlu Ozan'ın bir trafik kazası suçuna karışması sonrası adelet duygusu ile oğlu arasında kalıyor.  Çünkü oğlunun ölümüne sebep olduğu çocuk çok güçlü bir mafya babasını  oğludur. Ozan ise öldürdüğü çocuğun ablasına aşık olarak iyice bir çıkmaza girecek ve babasının kendi yüzünden değişmesinin yüküyle kalacak.

HAKİM DİZİSİ OYUNCU KADROSU

hakim-1648238947

Erdal Beşikçioğlu - Ömer Arif Derman

Yurdaer Okur - Azem Demirkıran

Ebru Özkan - Yasemin Kaner

Uğur Yücel - Cevdet

Hasibe Eren - Gülbahar

Fatih Berk Şahin - Ozan Derman

Eslem Akar - Deniz Demirkıran

Seda Akman - Zümrüt Demirkıran

Gözden kaçırmayın

İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu! İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu!

Burcu Kara - Ayşe Korkmaz

Naz Çağla Irmak - Ceren

Yağız Can Konyalı - Metehan Demirkıran

YOUR HONOR SONUDA NE OLUYOR?

Your Honor dizisinin sonu ilahi adelet temalı şekilde bitiyor. Ancak izleyenler dizinin sonun beklentinin altında kaldığını iddia ediyor.