Hakim dizisinde Gülbahar karakterinin gerçek adı ne? Yeni dizi Hakim'de Gülbahar karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? Hasibe Eren kimdir? Hasibe Eren kaç yaşında? Hasibe Eren nereli? Hasibe Eren dizileri? Hasibe Eren sevgilisi kim?

ATV'nin başrolünde Erdal Beşikçioğlu, Yurdaer Okur, Uğur Yücel, Ebru Özkan, Hasibe Eren, Yağız Can Konyalı, Seda Akman gibi isimlerin yer aldığı merakla beklenen Hakim dizisi bu akşam seyirci ile buluşuyor.

Hakim dizisinde Gülbahar kimdir merak edildi. Hakim Gülbahar gerçek adı ne? 

Hakim dizisinde Gülbahar karakterini ünlü oyuncu Hasibe Eren canlandırmaktadır. 

Hasibe Eren kimdir? Hasibe Eren nereli? Hasibe Eren kaç yaşında? Hasibe Eren yer aldığı diziler? Hasibe Eren evli mi? Hasibe Eren sevgilisi kim?

Gülbahar Kimdir?

Zeki ve güçlü bir kadın olan Gülbahar İstanbul'da gecekondu mahallesinde ki çetesiyle illegal işlerin başını çeker. Kocasını çatışmada kaybedince çetenin başına geçmiştir. Bu nedenle lakabı Yenge'dir. Aslında merhametsiz değildir ancak insanlara güvenmez. Çetenin başı erkek dünyasının lideri olmasına rağmen bağırmaz çağırmaz emir vermez aksine ölçüp tartan bir yapıdadır. Dişiliğini kaybetmemiştir.

Cevdet'in kendilerini Azem'le karşı karşıya getirmesi sonrası işleri düşüşe geçecektir.

Hasibe Eren Kimdir?

s-7b2f6d3759ed47b507d41d259ba283eb49852d74

6 Haziran 1975 Almanya doğumludur. İstanbul Üniversitesi Piyasa Araştırmaları ve Reklamcılık bölümü mezunudur. Edebiyat Fakültesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümü'nü de bitirmiştir. Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Yüksek Lisans ve Wayback Machine programından mezun olmuştur.

SIDIKA DİZİSİ

1997 yılında başlayan Show TV'de yayımlanan ve adını kültlere yazdıran Sıdıka adlı dizi ile ünlenmiştir.

İstanbul Belediyesi Şehir Tiyatroları çocuk eğitim biriminde görev yapan Hasibe Eren ayrıca Anlat İstanbul filminde Ece Hakim'e ve Azra Akın'a, Babam ve Oğlum filminde de Ege Tanman'a oyuncu koçluğu yapmıştır. 

ATV'nin kült dizilerinden Avrupa Yakası dizisinde Makbule karakteri ve Kanal D'de yayınlanan başarılı kült yapım Yalan Dünya dizisinde Gülistan rolleri ile akıllara kalmıştır.

TV SUNUCULUĞU

24'ün aktüalite programı Bir Zamanlar Türkiye ile televizyon sunuculuğu da yapmıştır.

Gözden kaçırmayın

Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı! Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı!

Yerden Yüksek, Aile İşi gibi dizilerde de yer almıştır.